Podziel się informacją z przyjaciółmi!

Ostatnio na polskim rynku pojawiła się książka dr Iliany Ramirez Częstotliwość serca. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem”.
Autorka opowiada w niej o curanderos, ludowych uzdrowicielach z Ameryki Środkowej, którzy zajmują się leczeniem chorób ciała i ducha.
Są to 
spadkobiercy wielowiekowej tradycji, z pokolenia na pokolenie przekazujący sobie wiedzę z zakresu zielarstwa, medycyny ludowej i duchowości.
Książka przedstawia praktyki, które są również stosowane przy zabawie z polem kwantowym przy takich technikach jak Matryca Energetyczna, Dwupunkt, Theta Healing, Soul Body Fusion, Reiki.
Jest to dla mnie doskonałym potwierdzeniem tego, jak wiele metod, mimo, że poznajemy je dopiero w obecnym stuleciu, ma swoje korzenie w bardzo odległych czasach.
W Meksyku od stuleci curanderos, których jest cztery razy więcej niż lekarzy, tworzą poważaną grupą społeczną, kultywując tradycję uzdrawiania.
Charakteryzują się wysoką religijnością i duchowością.
Na co dzień stosują naturalne terapie rozwiązując problemy na poziomie duchowym i cielesnym.


„Częstotliwość serca” to książka, która opisuje naturalne terapie oczyszczające, relaksacyjne i tonizujące oraz zasady ich stosowania.
Dowiesz się z niej, czym jest harmonizacja energii i jak interpretuje się choroby w tradycji curanderos.
Od tych ludowych uzdrowicieli nauczysz się regulowania częstotliwości swojego serca, dbania o jego właściwą komunikację z mózgiem i korzystania z intuicji.
Dowiesz się, jak duże znaczenie ma oddychanie i jak wygląda medytacja w ujęciu curanderos. Poznasz także rytuały uzdrawiające oraz techniki pracy ze snem.

Skorzystaj z bogatej tradycji starożytnych uzdrowicieli, których mądrość przetrwała do dzisiejszych czasów.


Iliana Ramírez Rangel
 — urodzona w Meksyku doktor farmakologii, która obrała za przedmiot badań tradycyjne systemy wierzeń szamańskich oraz charakterystyczne dla nich rytuały i metody działania.
Łącząc namacalny świat nauki ze światem duchowym, praktycznie niedostępnym dla europejczyków, umożliwia Czytelnikowi niezwykłą podróż w głąb jego własnej świadomości, prowadzącą do pełniejszego poznania samego siebie.

Dar Duszy, Robert Schwartz

Dar Duszy, to niezwykły przewodnik, dzięki któremu oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i ciało. Samo czytanie pozwala otworzyć się na wewnętrzne doświadczanie tego, kim Jesteś, tutaj na Ziemi. Osobiście przeżyłam niesamowite doświadczenia zgłębiając tę...

Znajdź swoją bratnią duszę z Theta Healingiem – Vianna Stibal

  Dzisiaj w Inspirującej Biblioteczce prezentuję książkę Vianny Stibal "Znajdź swoją bratnią duszę z Theta Healingiem". Jest to bardzo lekko i przyjemnie napisany przewodnik, który pozwala zauważyć blokady w budowaniu relacji. Autorka podaje cały szereg błędnych...

Czego pożądasz?

Zachęcam Ciebie do lektury "Bohater" Rhony Byrne. To niezwykle poruszający motywator życia. Autorka przedstawia w nim drogę bohatera, czyli każdego z nas, i namawia do tego, aby nigdy, przenigdy, nie rezygnować z marzeń. W książce znajdziesz wypowiedzi wielu znanych...

Duchowe nauki Awatarów – Jeffrey Armstrong

Duchowe nauki Awatarów - Jeffrey Armstrong to niezwykła książka, która wprowadza czytelnika w świat tajemnic WszechMatki Natury. To cudowny przewodnik po pradawnej mądrości, który stawia głębokie pytania dotyczące współistnienia ludzi i natury. Za sprawą nauki i...

Częstotliwość serca – dr Iliana Ramirez Rangel

Ostatnio na polskim rynku pojawiła się książka dr Iliany Ramirez "Częstotliwość serca. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem". Autorka opowiada w niej o curanderos, ludowych uzdrowicielach z Ameryki Środkowej, którzy zajmują się leczeniem chorób ciała i ducha....

Człowiek, który „wyśmiał się od śmierci”

​ ”Ten proces nie działa dzięki magii zwartej w tabletce, ale dzięki ludzkiemu ciału, które jest swoim najlepszym aptekarzem, a najtrafniejsze recepty organizm wpisuje sobie sam.” Norman Cousins​   O jakim procesie wspomina autor? O efekcie placebo. A czym jest...

25 miniemerytur – Jakub B. Bączek

"25 miniemerytur", Jakuba B. Bączka to dla mnie niezwykle ciekawy poradnik życia. Bardzo lubię książki, z których oprócz praktycznej wiedzy w temacie rozwoju osobistego, dostaje się całą gamę ćwiczeń, które wzbogacają życie. "25 miniemerytur "to opis mentalnej podróży...

Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Share This

Dołącz

Share this post with your friends!

Kwantowy NEWSLETTER dla Ciebie