fbpx

25 miniemerytur – Jakub B. Bączek

“25 miniemerytur”, Jakuba B. Bączka to dla mnie niezwykle ciekawy poradnik życia.
Bardzo lubię książki, z których oprócz praktycznej wiedzy w temacie rozwoju osobistego, dostaje się całą gamę ćwiczeń, które wzbogacają życie.
“25 miniemerytur “to opis mentalnej podróży Jakuba w połączeniu z celnie dobranymi wyzwaniami.
Autor opisuje wrażenia ze swoich wakacji w różnych częściach świata, a jednocześnie przekazuje swoje spostrzeżenia i lekcje, jakie pobrał będąc pokornym uczniem.
Książkę czyta się lekko, łatwo i z przyjemnością, a ćwiczenia są bardzo praktyczne i rzeczowe.
Dla mnie osobiście to skarbnica wiedzy rozwojowej.

 

Jakub B. Bączek (nazywany przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem) to człowiek, który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na  model życia 50/50. 
Połowę swojego roku spędza więc na 25 urlopach, które nazywa “miniemeryturami”, a w trakcie drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najlepszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego).

 

25 miniemerytur to nietuzinkowa książka, która jest podróżą śladami autora – zarówno geograficzną (przez takie miejsca jak Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro), jak i mentalną (przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia).
Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z zagranicy – na wyciągnięcie ręki mamy bowiem człowieka, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się SPEŁNIA!
25 miniemerytur pomoże Ci spełnić Twoje marzenia – nie tylko te podróżnicze.
Ale UWAGA: ta historia wciąga, a jej przeczytanie może sprawić, że wiele się w Twoim życiu zmieni!  
Do dzieła!

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.