fbpx

AlphaFemale – Mateusz Grzesiak

“Prawdziwa kobieta jest szczęśliwa, bo żyje tak, jak zawsze chciała. Prawdziwa kobieta jest sobą!” ~ Mateusz Grzesiak

Tę pozycję powinna obowiązkowo przeczytać każda kobieta.
Mateusz Grzesiak w “AlphaFemale” genialnie opowiada o kobiecości i jej atutach, z których każda z nas, kobiet, może korzystać w relacjach z mężczyznami.
Książka jest bardzo fajnie prowadzona, od budowania poczucia własnej kobiecej wartości, poprzez jasne i rzeczowe określenie, jak tworzyć krótko i długoterminowe relacje, i kończąc na podstawowych błędach, jakie, my, kobiety, popełniamy w kontaktach z mężczyznami. 
0_0_productgfx_9fe15e8d4faf3b547f7926d50612cdd5
Karolina jest zniewalająco piękna. Nie dba o “idealne” wymiary i ma kilka kilogramów “za dużo”. Lubi siebie. Po prostu. Nie dlatego, że jest jakaś. Nie potrzebuje tego. Według niej liczy się zaufanie, siła i wiara. W siebie.

Beata ma świetną rodzinę. Nauczyli się z partnerem, w jaki sposób łączyć karierę i życie zawodowe w ramach szczęśliwych relacji, nic nie tracąc. Kobiety często zapominają o swojej tożsamości, gdy wychodzą za mąż. Beata wie, że można inaczej.

Kaśka zarządza dużą firmą i na firmowych spotkaniach patrzy w twarze kilkuset osób. Wyrosła już z pokazywania, że jest bardziej męska niż jej koledzy po fachu. Swoje umiejętności i wiedzę wykorzystuje, by zdobyć zaufanie ludzi. Prawdziwy lider nigdy nie zmusza, ale proponuje.

Te kobiety łączy coś ważnego. Wszystkie są AlphaFemale.
* Dowiedz się, jak myślą faceci i jak zyskać klucze do ich umysłów, rozwijając swoją inteligencję płciową.
* Zbuduj swoje życie, bezpieczeństwo i wolność w oparciu o siebie samą, a nie zakupy albo opinię męża.
* Zrozum dynamikę związków, by realizować się w szczęśliwej relacji na zawsze i wiedzieć, kiedy, w kogo i ile warto inwestować.
* Nigdy więcej rozczarowań i bólu w relacji z partnerem – poznaj Wasze prawdziwe potrzeby i realizuj je.
* Naucz się uwodzić jako kobieta mądra i efektywna, która wie, jak nauczyć partnera czuć i widzieć więcej niż tylko kobiece oczy, usta i kształty.

blogphoto-720x443Mateusz Grzesiak jest najpopularniejszym w Polsce coachem i trenerem rozwoju osobistego. Ma 34 lata. Zna 8 języków, a jego szkolenia, mowy motywacyjne i kursy przyciągają uwagę dziesiątków tysięcy Polaków.
Jego specjalnością jest motywowanie do samorealizacji.
Pracuje w oparciu o nowatorskie metody coachingu.
Mentor, przewodnik duchowy.
Współpracuje z wieloma gwiazdami, a także z dużymi, międzynarodowymi korporacjami.
Jest autorem poradników poświęconych samorozwojowi oraz pokonywaniu problemów w życiu, które cieszą się popularnością wśród czytelników.


Książka jest dostępna w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.