fbpx

Babskie fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia

“Droga do serca mężczyzny to Twoja autentyczność, miękkość i kobieca energia, które jemu pozwolą się otworzyć, zaufać i czuć się przy Tobie prawdziwym mężczyzną…” – Ania Witowska

Książka “Babskie Fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia” Ani Witowskiej to kolejna pozycja, po którą z całą pewnością powinna sięgnąć każda kobieta, pragnąca zbudować prawdziwą i pełną miłości relację z mężczyzną. 
Znajdziesz tutaj serię ćwiczeń i zadań, które przeprowadzą Ciebie przez zawiłości kobiecego umysłu. Odnajdziesz klucz do swojego wnętrza i wykreujesz swój indywidualny radar przyciągania właściwego mężczyzny.
Jeśli jesteś w relacji, dowiesz się co zrobić, aby była głębsza i zawsze “świeża”.
Dla mnie osobiście to idealny poradnik przemiany wewnętrznej, który otwiera serce na piękną, prawdziwą miłość.

Czy można jeszcze napisać coś nowego na temat związków damsko-męskich?
Tak, ta pozycja jest tego dowodem i pokazuje relacje z zupełnie innej perspektywy.
Zapadające w pamięć i poruszające teksty z ćwiczeniami są jak osobista podróż, która pozwala zrozumieć rządzące nami mechanizmy oraz przynosi odpowiedzi na pytanie – czemu dotychczasowe związki partnerskie nie działały?
Ta pozycja ma także dodatkowy “efekt uboczny”, po przeczytaniu tekstów i wykonaniu ćwiczeń znacząco wzrasta poczucie wartości oraz szacunek do samej siebie.

 

ania_witowska_blog2

Ania Witowska jest doświadczoną trenerką, która od lat skutecznie przeprowadza kobiety od frustracji, niskiego poczucia wartości i zagubienia – do motywacji, dumy z siebie, pełni energii i bycia Szefową Własnego Życia.
Zapraszam ⇒ Kobiecy Punkt Widzenia

 

 

 


Pierwsza książka Ani Witowskiej jest dostępna w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.