fbpx

Bezgraniczna Otwartość – Tosha Silver

„Gdy uwalniamy się od dążeń i planów naszego ego, pojawia się przestrzeń dla Boskiego Plan, który wykracza daleko poza manipulacje umysłu. Według mnie to właśnie w ten sposób możemy osiągnąć prawdziwe szczęście i doznać przebudzenia. Nasze istnienie zaczyna nas wtedy codziennie zaskakiwać, a Miłość używa nas do czynienia dobra. Nasze życie manifestuje się poprzez nas i dla nas. A nie za naszą sprawą. Ten niezwykle potężny sposób funkcjonowania jest dostępny dla wszystkich ludzi. Wymaga po prostu praktyki.” ~ Tosha Silver

“Bezgraniczna Otwartość” to niesamowita książka, która otworzy w Tobie połączenie z wewnętrzną boskością.
Tosha Silver, w niezwykle barwny sposób opowiada przykłady ze swojego życia i życia swoich klientów, kiedy to nawet najbardziej beznadziejne sytuacje, rozwiązywały się w zaskakujący sposób.
Wprowadza czytelnika w prostotę połączenia z Boskim Porządkiem i uczy, w jaki sposób całkowicie, z pełnym zaufaniem, pozwolić oddać się prowadzeniu Boskości.

”Wszystkie odpowiedzi znajdują się w twoim wnętrzu.” ~ Tosha Silver

Bezgraniczna otwartość to zachwycająca, radosna, pełna mądrości i świeżego spojrzenia książka, której przesłanie sprowadza się do prostej zasady: pozwól Boskości kierować Twoim życiem, a porzucisz wreszcie ciężki bagaż nadziei, lęków i zmagań z rzeczywistością.

”Jeżeli jednak poprosisz Boski Porządek o pomoc we wszystkich twoich sprawach, ofiarujesz swoje życie wyższemu, bardziej wzniosłemu Planowi, który wykracza daleko poza pirotechniczne pokazy naszego ego. Zaczniesz iść przez świat tanecznym krokiem wraz z Boskim Oblubieńcem, wiedząc, że wszystko, czego potrzebujesz, w taki czy inny sposób, zawsze, zawsze do ciebie przyjdzie.” ~ Tosha Silver

Autorka ukazuje, w jaki sposób otworzyć się na Boskość jako Źródło finansowego, emocjonalnego i duchowego bogactwa, przez co zyskujemy dostęp do nieograniczonych zasobów i darów Wszechświata.
Ten z kolei jest gotowy na obdarowanie nas wszelkim dobrem, a wszystkie nasze potrzeby, materialne i niematerialne, są zaspokajane w doskonały sposób.
Książka uczy sztuki podążania za wewnętrznym przewodnikiem, dzięki czemu stajemy się elementem Boskiego Porządku.

„Obejmij swoje pytanie sercem. Zadaj je w skupieniu i rozbudź sobie przekonanie, że Wszechświat udzieli ci wskazówki. Następnie odpuść i idź w kierunku wskazywanym przez okruszki chleba. Jeżeli nie uzyskasz żadnej odpowiedzi, po prostu regularnie powtarzaj swoje pytanie. Prędzej czy później znajdziesz rozwiązanie problemu.” ~ Tosha Silver

Zapoznaje z prostymi, skutecznymi i doskonałymi do zastosowania na co dzień praktykami wywodzącymi się z różnych tradycji duchowych.
Ukazuje, jak korzystać z własnej wewnętrznej mocy, wyjść ze świadomości ofiary oraz stać się prawdziwie samodzielną i szczęśliwą istotą.

 

Bezgraniczna_otwartość_383x581_72DPI-300x448
474470803_hr

TOSHA SILVER dorastała w przekonaniu, że pewnego dnia zostanie rabinem, prawnikiem albo pogodynką. Przeznaczenie miało jednak inny pomysł.
Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Yale.
Podczas studiów do szaleństwa zakochała się w metafizyce i filozofii jogicznej.
Od trzydziestu lat naucza różnych metod sprzymierzania się z wewnętrzną Boskością. Mieszka nieopodal San Francisco.

 


Książka dostępna jest w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.