fbpx

Buduję dochód pasywny

“To, co usłyszysz – zapomnisz;
to, co zobaczysz – zapamiętasz;
TO, CO ZROBISZ – ZROZUMIESZ.”
T. Harv Eker

W czerwcu 2015 byłam na 3-dniowym szkoleniu MMI (Millionaire Mind Intensive) z Dougiem Nelsonem. Będąc po lekturze T. Harva Ekera (Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie) zafascynował mnie temat biernych dochodów. Chciałam poznać jak najwięcej szczegółów, aby zacząć budować swoje nadwyżki finansowe.

„Żeby wygrać w grze o pieniądze, musisz mieć dostatecznie duży bierny dochód, żeby opłacić pożądany przez ciebie sposób życia. Uzyskasz wolność finansową, gdy twój bierny dochód przekroczy twoje wydatki.“ T. Harv Eker

Mimo, że szkolenie MMI było niezwykle intensywne, tak naprawdę o samych źródłach gromadzenia dochodów pasywnych nie dowiedziałam się zbyt wiele. Większość przedstawionych propozycji albo nie była osiągalna dla przeciętnego Polaka, albo oznaczała wejście w popularny MLM (Multi-Level Marketing). Głodna wiedzy uruchomiłam swoje źródła poszukiwań.

Według powszechnej wiedzy internetowej mamy do czynienia z dwoma głównymi źródłami dochodów pasywnych:

 •        gdy pieniądze pracują dla Ciebie, np.: zyski z inwestycji: akcje, obligacje, bony skarbowe, rynki pieniędzy, fundusze powiernicze, własność hipotetyczna (którą można zamienić na gotówkę);
 •        gdy biznes pracuje dla Ciebie, czyli masz stały dochód generowany przez biznes, który nie wymaga Twojego osobistego zaangażowania, np: wynajmowanie nieruchomości, pobieranie tantiem z książek, muzyki czy programów komputerowych, patentowanie swoich pomysłów, uzyskanie pozycji franczyzodawcy, posiadanie magazynów, automatów sprzedających towary bądź wydających monety, marketing sieciowy.

Zarzuciłam temat wśród znajomych i oto pojawiło się kilka ciekawych możliwości. Dotarłam do programów, w których mogę budować swoją niezależność finansową, jednocześnie reklamując i ulepszając swój biznes. Platformy te pozwalają mi gromadzić bierny dochód przy jednoczesnym budowaniu wizerunku na rynku światowym, a także mają szereg doskonałych narzędzi, tak potrzebnych przy rozwoju własnej działalności.

Wolność finansowa to zdolność do życia w pożądany przez siebie sposób, bez konieczności pracy ani zależności od kogokolwiek innego w sferze pieniędzy.“ T. Harv Eker

Zacznę od firmy Servaq → O firmie, z którą rozpoczęłam współpracę niedawno, bo w październiku 2015. Tak, wiem, że minęły dopiero dwa tygodnie, ale zauważ proszę, co już udało mi się zdziałać dla mojego biznesu.
Mam już w pełni funkcjonującą stronę ekspercką (właśnie tę, na której czytasz ten wpis), opanowałam w pełni autoresponder, wiem gdzie i jak tworzy się strony przechwytujące, mam pocztę bezpośrednio skonfigurowaną z listą mailingową. Mam za sobą kilka godzin webinarowej dawki wiedzy od profesjonalistów i moje wątpliwości, problemy są na bieżąco rozwiązywane. Dla mnie, jako osoby raczkującej w e-biznesie, jest to milowy krok do przodu.

Według mnie rozwiązania dla biznesu, jakie proponuje Servaq są genialne. Zwłaszcza dla osób, które działają w internecie i pragną rozwijać swój biznes, korzystając z wszystkich możliwych narzędzi, przy rozsądnej cenie. To prawdziwa akademia praktycznego e-marketingu. Jeżeli traktujesz poważnie własną działalność i myślisz o profesjonalnym wizerunku w sieci, to narzędzia jakie oferuje Servaq są Tobie niezbędne.

servaq

Pomysłodawcą i współzałożycielem Servaq jest Grzegorz Ciupek. Z Servaq współpracuje także znany polski master trener, Licencjonowany Doradca Finansowy EFC®, dziennikarz, pośrednik nieruchomości, spiker, motywator, twórca Interkulturowego Coachingu Finansowego – Andrzej Fesnak.

Firma Servaq tworząc zestaw narzędzi i usług do e-biznesu otworzyła drogę na skróty do zdalnego generowania dochodu przez internet, z każdego miejsca na świecie. Będąc partnerem Servaq masz dostęp, w jednym miejscu, do wszystkich niezbędnych narzędzi dla Twojego biznesu.  

 1. strona ekspercka,  
 2. strony przechwytujące,
 3. sklep www, 
 4. aplikacja mobilna – Gapli → O aplikacji
 5. system e-mail marketing – Netsendo → O autoresponderze
 6. hosting, domena,
 7. prowadzenie socjal media (facebook, google+, twitter, linkedln).

Prowadząc własną działalność doskonale wiesz, jak ważne jest budowanie wizerunku w internecie. W obecnych czasach, gdy nie ma Ciebie w “sieci” nie istniejesz.

Z własnego doświadczenia wiem, jak cenowo przedstawiają się narzędzia potrzebne do stworzenia strony www, zakupu domeny, hostingu, autorespondera, nie mówiąc już o stworzeniu własnej aplikacji mobilnej. Wcześniej sama korzystałam z wielu rozwiązań, starając się jak najmniejszym kosztem uzyskać najlepsze rezultaty. Zawsze jednak wiązało się to z wyrzeczeniami. Coś kosztem czegoś. Jeśli kupuję hosting i domenę, to już mam ograniczony budżet na autoresponder, jeśli inwestuję w social media to znowu  strona kuleje itd. Nie wspominając już o czasie, jaki trzeba na to wszystko poświęcić. Bardzo często dla początkującego biznesu koszty ograniczają działalność do minimum.

Dodatkowo możesz uczestniczyć w serii webinarów, szkoleń, praktycznych warsztatów związanych tematycznie z Twoim biznesem, a także budowaniem e-biznesu w internecie.
Bardzo urzekł mnie ebook Grzegorza Ciupka → Jak w 30 dni stworzyć swoje Imperium Internetowe, który zawiera masę użytecznych porad i podpowiedzi, jak działać w internecie i jak budować swój wizerunek. Dowiedziałam się z niego jak powinna wyglądać profesjonalna strona ekspercka, jak powinny brzmieć wpisy, które wciągają i jednocześnie dostarczają ogrom wiedzy.
Dodatkowym atutem jest stały kontakt z programistami, grafikami, obsługą programową i natychmiastowa pomoc.

Wybierając partnerów do biznesu, staram się kierować czterema osobistymi zasadami:

 • Intuicją – zawsze ufam temu, co podpowiada mi serce;
 • Informacją – maksimum wiedzy zanim zaangażuję się w projekt;
 • Integralność – wszystko musi być spójne, zrozumiałe i współgrać ze sobą;
 • Działam i angażuję się na 100%.

Jak to wszystko wpływa na budowanie mojej niezależności finansowej? Współpracując z Servaq nie tylko mam narzędzia do mojego e-biznesu, jestem również członkiem programu partnerskiego, z którego na bieżąco mogę czerpać korzyści. Następuje obopólna wymiana energii z dużym plusem. Właśnie w taki sposób podchodzą do biznesu milionerzy i to mi się bardzo podoba.

W najbliższym czasie odbędą się dwa ciekawe webinary:

1. Jak Pisać Maile i Artykuły Na Bloga, Aby Same Sprzedawały. Praktyczny Copywriting w Pigułce.
2. Jak w 90 Dni Stworzyć Biznes Internetowy Czyli Gotowe Pomysły i Strategie Na Zarabianie w Internecie.

Jeśli chcesz rozwinąć swój internetowy biznes to serdecznie polecam → Webinary ONLINE Servaq

Niebawem podzielę się z Tobą kolejnym genialnym rozwiązaniem w budowaniu dochodu pasywnego.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.