fbpx

„co Wewnątrz, to na Zewnątrz” – Szmaragdowa Tablica

Obserwacja tego, co dzieje się dookoła Ciebie jest doskonałym podglądem wszystkiego, co masz w sobie.
„co Wewnątrz, to na Zewnątrz” (Szmaragdowa Tablica) – cytat ten genialnie ujmuje funkcjonowanie energii i wibracji, w jakich wszystko i wszyscy rezonujemy.
Jest to niezwykle ważne spostrzeżenie zwłaszcza dla tych osób, które intensywnie pracują ze zmianą swoich przekonań przy pomocy pola kwantowego.
I być może często nie dostrzegamy powiązania pomiędzy energią biopola, a tym, co dzieje się w naszym życiu, to jest ono nieodłącznym i niepodważalnym aspektem naszego współistnienia.


Bardzo często oczekujemy konkretnej zmiany po przepracowaniu kolejnych przekonań, nie zdając sobie sprawy, że te zmiany cały czas zachodzą, a my ich nie dostrzegamy. Właściwie je widzimy, ale nie wiążemy ze sobą.
Co mam na myśli?
Odpowiedzi Pola Kwantowego pojawiają się w różnej postaci i gdy tylko będziemy uważne, dostrzeżemy to, co jest dla nas ważne.

Podam Tobie kilka przykładów z mojego życia:
Gdy za dużo pracuję i w mojej głowie zaczyna się kotłować od nadmiaru pomysłów, w moim domu “siadają” korki, przepala się żarówka (właściwie to strzela, bo aż iskry lecą), pada internet, wyłącza się prąd, psuje się jakiś sprzęt.
Tak dzieje się za każdym razem, gdy jestem na najwyższych obrotach i nie zauważam tego, że powinnam przystopować. Nagromadzona energia eksploduje na zewnątrz, co jest dla mnie informacją: Grażynka, czas na odpoczynek.

Z kolei gdy potrzebuje opieki, oczywiście w tym najlepszym słowa znaczeniu, czyli zaopiekowania się sobą i zadbanie o siebie, wówczas dostaję katar 🙂
Dlaczego taka reakcja?
Bo mam program w podświadomości, że w czasie choroby zawsze była przy mnie mama i mnie przytulała.
Może mi nie uwierzysz, ale ja na prawdę lubię katar:)
Mam go raz na jakiś czas – może raz w roku – i trwa góra dwa dni, ale lubię być w tym stanie.

Dzięki temu, że zaczęłam dostrzegać powiązania pomiędzy tym, co jest we mnie, i tym, jak to się materializuje, mój umysł świadomy przyjął, że każde z moich marzeń mogą się zrealizować.
Po prostu zauważając ten działający system moja głowa przyjęła, że wszystko jest możliwe.

Mam dla Ciebie też kolejny genialny przykład na to, jak działa energia.
Ostatnio prowadziłam warsztaty w temacie bogactwa. Jedna z uczestniczek, która miała problem z dołączeniem do spotkania, przysłała oto takiego emaila:

“To co się działo podczas sesji 31 stycznia było mega zadziwiające. Laptop, który wyłączył mi się podczas sesji był podłączony kablem bezpośrednio do prądu, (zadbałam, by bateria nie padła), telefon nie zadziałał, bo był w nim tylko obraz, a nie było dźwięku. Najdziwniejsze było to, że wcześniej działał, a potem żaden dźwięk się z niego nie wydobywał. Nawet budzik, żadne powiadomienia, żadna muzyka, nic. Zaplanowałam nazajutrz wizytę w salonie, aby zgłosić reklamację. Nawet ustawiłam sobie budzik w pożyczonym od syna telefonie. A rano mój telefon normalnie wydał dźwięk, naprawił się sam! budził dzwonił i wszystko działało. To niesamowite. Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło…”

Prawda, że niezwykłe zdarzenie 🙂

Co według mnie się zadziało?
Wylazły blokady energetyczne w temacie pieniędzy, które zasilane są negatywnymi emocjami, tworząc tak gęstą energię, że świat zewnętrzny reaguje natychmiastowo – banem.
Uczestniczka warsztatów nie poddała się jednak i skorzystała z komputera syna, który bez żadnych przeszkód działał.
W ten sposób oczywiście zmieniła swój schemat – przekroczyła blokadę i się od niej uwolniła.
Nie mniej b
ardzo często nie zauważamy tego, jak nasze przekonania ograniczają nam dostęp do wielu rozwiązań. Blokery emocjonalne działają tak skutecznie, że możesz stawać na przysłowiowych “rzęsach”, a i tak pole energetyczne nie dopuści Ciebie do zmiany.

Przyglądaj się zatem temu, co dzieje się dookoła siebie i wyłapuj ewentualne “anomalia”, bo to są ważne informacje dla Ciebie.

Pracujesz z energią; bo skoro czytasz mojego bloga, to uznaję, że te tematy nie są Tobie obce; więc bądź gotowa na to, co może się pojawiać.
To są informacje dla Ciebie, informacje o tym, co masz w sobie i jak silnie trzymasz się danego tematu.
Nie ma to nic wspólnego z tym, czy masz dobry sprzęt, czy szybki net, czy to, że przed momentem działało. 
To wszystko jest w nas.
To my emitujemy określone częstotliwości, które rezonują z otoczeniem.

I to na jakich wibracjach nadajemy, powoduje synchronizację z tym, co jest w podobnej energii.

Dlatego następnym razem, gdy zadzieje się coś nieprzewidywalnego, zatrzymaj się i zadaj sobie pytania:
Czy to jest informacja dla mnie?
Co mam w sobie, że tak się właśnie zadziało?

Pamiętaj też, że jak już nauczysz swój umysł świadomy dostrzegania powiązania pomiędzy energią i materializacją, Twoje dostrojenie do marzeń stanie się łatwiejsze i zaczną się one spełniać szybciej niż o tym pomyślisz 🙂

Z miłością,
Grażyna A. Adamska

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.