fbpx

Czego pożądasz?

Zachęcam Ciebie do lektury “Bohater” Rhony Byrne. To niezwykle poruszający motywator życia. Autorka przedstawia w nim drogę bohatera, czyli każdego z nas, i namawia do tego, aby nigdy, przenigdy, nie rezygnować z marzeń.
W książce znajdziesz wypowiedzi wielu znanych osób i ich własne życiowe doświadczenia.
Dla mnie książka jest cenną inspiracją i dopalaczem motywacyjnym.

Oto fragment: 

Co Cię pociąga?
Co Cię wzrusza?
Czego pożądasz?
Pójdź za tym pragnieniem, idź za głosem szczęścia, bo choć nie wydaje Ci się ważny, stanowi nić łączącą Cię z Twoim marzeniem.
Tak właśnie stało się w przypadku mojej córki.

Odkąd nauczyła się czytać, powtarzała, że kiedy dorośnie, zostanie pisarką. Oprócz pisania uwielbiała dwie rzeczy: przebywanie na łonie natury i jazdę konną. Oddawała się swoim trzem pasjom od dzieciństwa po wczesną młodość, gdy jednak przeniosła się do Ameryki, musiała zrezygnować z koni.

Po przeprowadzce jej pisarskie marzenia zeszły na drugi plan; sercem Hayley zawładnęło inne wielkie marzenie: spotkać idealnego towarzysza życiowego i założyć rodzinę. Spisała wszystkie cechy, których szukała u swego partnera, lecz przez kilka miesięcy nikt taki nie zjawił się na horyzoncie.

Wtedy postanowiła zdać się na łut szczęścia. Wróciła do lekcji jazdy konnej, znów zaczęła pisać i kupiła niewielki dom w otoczeniu dzikiej przyrody; wymagał wprawdzie dużo pracy, ale córka czuła się tam jak w siódmym niebie.

Oto, co się stało, gdy moja córka podążała za swoim szczęściem: W czasie lekcji dostała nowego konia i gdy tylko go dosiadła zrozumiała, że znalazła konia swoich marzeń. Co więcej, udało jej się go kupić bez zbytniego obciążenia domowego budżetu. Nasunął jej się pomysł na książkę dla dzieci, i tak napisała swoją pierwszą powieść. Była ekstatycznie szczęśliwa: miała wymarzonego konia, mieszkała wśród dzikiej przyrody i wreszcie napisała powieść.

I właśnie wtedy poznała swojego idealnego partnera życiowego. W dwa miesiące po tym, jak spełniło się jej marzenie o partnerze, ziścił się także jej sen o zostaniu pisarką: poważny wydawca przyjął jej powieść do publikacji! Poza tym jej mały dom dostał nagle szansę na remont, gdy okazało się, że jej partner jest synem budowlańca!

Marzenia się spełniają. Choćby Ci się wydawało, że Twoje życiowe marzenie jest głuche na głos szczęścia, idź za nim pełnią duszy i serca. Mimo że nie ujrzysz przed sobą całej drogi. Twoje szczęście jest nicią, która doprowadzi Cię do kłębka wszystkich Twoich marzeń! – Rhonda Byrne


Polecam książkę Siła, Rhondy Byrne.
Ma w sobie niezwykłą moc!
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.