fbpx

Częstotliwość serca – dr Iliana Ramirez Rangel

Ostatnio na polskim rynku pojawiła się książka dr Iliany Ramirez Częstotliwość serca. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem”.
Autorka opowiada w niej o curanderos, ludowych uzdrowicielach z Ameryki Środkowej, którzy zajmują się leczeniem chorób ciała i ducha.
Są to 
spadkobiercy wielowiekowej tradycji, z pokolenia na pokolenie przekazujący sobie wiedzę z zakresu zielarstwa, medycyny ludowej i duchowości.
Książka przedstawia praktyki, które są również stosowane przy zabawie z polem kwantowym przy takich technikach jak Matryca Energetyczna, Dwupunkt, Theta Healing, Soul Body Fusion, Reiki.
Jest to dla mnie doskonałym potwierdzeniem tego, jak wiele metod, mimo, że poznajemy je dopiero w obecnym stuleciu, ma swoje korzenie w bardzo odległych czasach.
W Meksyku od stuleci curanderos, których jest cztery razy więcej niż lekarzy, tworzą poważaną grupą społeczną, kultywując tradycję uzdrawiania.
Charakteryzują się wysoką religijnością i duchowością.
Na co dzień stosują naturalne terapie rozwiązując problemy na poziomie duchowym i cielesnym.


“Częstotliwość serca” to książka, która opisuje naturalne terapie oczyszczające, relaksacyjne i tonizujące oraz zasady ich stosowania.
Dowiesz się z niej, czym jest harmonizacja energii i jak interpretuje się choroby w tradycji curanderos.
Od tych ludowych uzdrowicieli nauczysz się regulowania częstotliwości swojego serca, dbania o jego właściwą komunikację z mózgiem i korzystania z intuicji.
Dowiesz się, jak duże znaczenie ma oddychanie i jak wygląda medytacja w ujęciu curanderos. Poznasz także rytuały uzdrawiające oraz techniki pracy ze snem.

Skorzystaj z bogatej tradycji starożytnych uzdrowicieli, których mądrość przetrwała do dzisiejszych czasów.


Iliana Ramírez Rangel
 — urodzona w Meksyku doktor farmakologii, która obrała za przedmiot badań tradycyjne systemy wierzeń szamańskich oraz charakterystyczne dla nich rytuały i metody działania.
Łącząc namacalny świat nauki ze światem duchowym, praktycznie niedostępnym dla europejczyków, umożliwia Czytelnikowi niezwykłą podróż w głąb jego własnej świadomości, prowadzącą do pełniejszego poznania samego siebie.


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.