fbpx

Czy mogę wykonać Dwupunkt dla drugiej osoby bez jej zgody?

 

Ja nie wykonuję sesji Dwupunktu dla osób, które nie wyraziły na to zgody.
Dlaczego?
Każdy z nas ma wolną wolę, ma prawo decydować i ma prawo głosu. Zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie własnym polem energetycznym. Nie zgadzam się, aby ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek zabiegi w moim biopolu, bez wyraźnej mojej zgody. Chcę mieć pełną świadomość tego, co się dzieje ze mną i w mojej przestrzeni. Ufam, że moja Dusza kroczy właściwą ścieżką, a lekcje, których doświadczam, pozwalają mi rozwijać się, dla mojego najlepszego dobra. Dokładnie takie samo prawo daję Tobie. Wiem, że robiąc Dwupunkt działam w przestrzeni serca, ale to nie daje mi prawa wykonywania sesji, bez zgody drugiej osoby.
Dlaczego?
Tutaj warto zadać sobie kilka pytań:
Kto daje mi prawo do tego, abym wykonał/a komuś sesję bez jego zgody?
Dlaczego uważam, że mam prawo decydować, co jest najlepsze dla tej osoby?
Skąd mam pewność czego ona potrzebuje?
I w końcu:
Dla kogo robię sesję?
Dla dobra danej osoby czy dla swojego czystego sumienia?
Zgadza się, że sesja Dwupunktu to działanie w przestrzeni serca, jednak pozwólmy drugiej osobie świadomie zadecydować, że chce zmiany w swoim życiu. Niech wie, że może decydować o sobie. Niech wie, że są możliwości na to, aby przejęła całkowitą odpowiedzialność za swoje życie i świadomie zaczęła nim zarządzać. To właśnie jest klucz do zmian. Świadome podjęcie decyzji, że od teraz jestem panem swojego życia.
Jeśli nie masz możliwości zapytania tej osoby o to, czy chciałaby sesję Dwupunktu, zawsze możesz jej przesłać energię bezwarunkowej miłości. Energia ta jest uniwersalna i wszechmocna. To na niej opierają się wszystkie metody kwantowe i to jej zawdzięczamy zmiany jakie zachodzą w życiu.
Możesz zapytać:
Skoro działam w przestrzeni serca i wykonam sesję Dwupunktu bez zgody drugiej osoby, i jeśli ona nie będzie gotowa na zmiany, to przecież jej Dusza nie przyjmie energii?
W tym momencie zapytam Ciebie:
W takim razie dla kogo wykonujesz ten Dwupunkt?
Pamiętaj również, że każda Dusza rodzi się, aby doświadczać. Tutaj na ziemi panuje dualizm, ciągle ściera się dobro ze złem. Twoja Dusza nie żyje w takim podziale. Dla niej każde doświadczenie jest kolejną ważną lekcją w jej rozwoju. Każda lekcja niesie ze sobą naukę. Co dla Ciebie może wydawać się dobre, dla kogoś innego wcale takie być nie musi.
Każdy z nas ma swoją indywidualną ścieżkę rozwoju. To w jaki sposób kroczysz przez życie, to czego doświadczasz i to, jakie lekcje dostajesz, jest częścią Twojego życia. Nie masz pojęcia w jakim kierunku podąża czyjaś dusza. Ingerując w czyjeś pole, bez jego zgody, możesz przyczynić się do przerwania jakiegoś ważnego doświadczenia. Dlatego pozwól innym żyć, bez prób decydowania za nich. Pozwól każdemu podejmować samodzielnie decyzje dotyczące życia. Zarówno ja, jak i Ty, mamy prawo zadecydować czy chcemy pomocy i w jakiej formie. Możesz drugiej osobie pokazać i wyjaśnić działanie pola matrycy, a potem pozwolić jej wybrać czy chce taką formę pomocy.
Pamiętaj także, że jeśli osoba nie jest zdecydowana i czuje lęk przed sesją Dwupunktu, nie zmuszaj jej do niczego. Być może to nie ten czas. Być może to nie jest narzędzie dla niej.

W przypadku małych dzieci działanie wygląda bardzo podobnie. Wystarczy wyjaśnić maluchowi co masz zamiar zrobić. Wierz mi, że nawet trzylatek doskonale zrozumie co masz zamiar dla niego wykonać. Dzieci bowiem mają bardzo głęboką więź ze swoją Duszą. W przypadku niemowląt możesz przesłać energię bezwarunkowej miłości, która ma magiczną moc. Tutaj podpowiem, że połączenie energetyczne pomiędzy niemowlakiem a jego mamą jest tak silne, że warto wykonać Dwupunkt dla mamy malucha i obserwować jak oboje doświadczają zmiany.

Podobnie można działać w przypadku zwierząt. Nasze pupile kierowane miłością bezwarunkową bardzo często przejmują choroby od swoich właścicieli. Chcą ich w ten sposób chronić. Warto zatem wykonać Dwupunkt dla właściciela zwierzaka.

Osoby nieświadome lub nieprzytomne doskonale zareagują na działanie energii miłości bezwarunkowej. Tutaj należy mieć również na uwadze to, iż niektóre Dusze wypełniły już swoje zadanie na tym świecie i pragną powrócić do domu. Pozwólmy im na to, dając wolność wyboru.

Kolejną bardzo istotną kwestią jest reakcja na załamanie fali. Wykonując dla kogoś sesję Dwupunktu, bez jego zgody, możesz narazić go na niebezpieczeństwo. Co jeśli w momencie wykonywania sesji będzie akurat prowadzić samochód?

Na koniec jeszcze raz podkreślę.

Najpotężniejszą energią we Wszechświecie jest bezwarunkowa miłość. Jest w pełni czysta, a jej działanie nieograniczone i wszechmocne. Jeśli nie mam zgody danej osoby na sesję Dwupunktu, zawsze mogę przesłać jej energię bezwarunkowej miłości prosto ze Źródła. Wiem, że działa ona cuda zawsze i wszędzie, a ja nie przeszkadzam Duszy drugiej osoby w drodze jej rozwoju.

czytaj ⇒ Jak wykonać Dwupunkt Klasyczny?
czytaj
Dlaczego Dwupunkt nie działa?

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.