fbpx

Czytanie/skanowanie ciała

Czytanie/skanowanie w Theta Healing to intuicyjne spojrzenie na fizyczne ciało, jak również na centra energii. Takie skanowanie wykaże czy klient ma jakieś problemy ze zdrowiem, czy zalegają w nim jakieś błędne przekonania/schematy, czy i gdzie  kumulują się negatywne emocje, a nawet czy w przestrzeni klienta są jakieś zabłąkane/złośliwe dusze.

Skanowanie ciała jest świetne, jeśli chodzi o znajdywanie źródła przekonania, z którym klient ma problem. Dzięki czytaniu praktyk dowiaduje się, w której części ciała jest zgromadzone najwięcej emocji i może natychmiast przejść do uzdrowienia/zmiany błędnych schematów.

 Praktyk wydaje komendę:

“Stwórco Wszystkiego Co Jest, wydano komendę, aby przeskanować (imię klienta). Dziękuję. To się dokonało. To się dokonało. To się dokonało.”

W tym momencie praktyk Theta Healing wyobraża sobie, że wchodzi w przestrzeń skanowanej osoby, przez czubek jej głowy i zaczyna obserwować organy w osobie skanowanej idąc w dół ciała. 

aura

Jeśli któraś z części ciała, przez którą przechodzi praktyk, nie jest rozświetlona/jasna, będzie on wiedział, że tam leży problem. Praktyk dostaje natychmiastową informację, czy problem jest natury zdrowotnej, czy dotyczy błędnych przekonań/schematów.

Czytanie biopola wykonuje się również przy Dwupunkcie/Matrycy Energetycznej. Jest to doskonałe narzędzie do wyszukiwania blokad w danym temacie, przy którym nie dostrzegasz zmian.
Będąc w przestrzeni serca zadajesz otwarte pytania do Pola Matrycy doszukując się nagromadzonych emocji w poszczególnych częściach ciała. Zazwyczaj ten organ, który przyciągnie Twoją uwagę jest właśnie tym miejscem, gdzie powstała blokada. Zatrzymując się przy nim zadawaj kolejne pytanie do Pola, które pomogą Tobie doszukać się źródła przekonania ograniczającego zmianę.
Zaufaj intuicji.
Nawet jeśli wydaje się Tobie, że to, co się pojawia nie ma nic wspólnego z tematem, z którym pracujesz, pozwól sobie przejść przez cały proces, pytając Pole o to, czego nie rozumiesz.

Z miłością,
Grażyna A. Adamska