fbpx

Dar Duszy, Robert Schwartz

Dar Duszy, to niezwykły przewodnik, dzięki któremu oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i ciało.
Samo czytanie pozwala otworzyć się na wewnętrzne doświadczanie tego, kim Jesteś, tutaj na Ziemi.

Osobiście przeżyłam niesamowite doświadczenia zgłębiając tę lekturę.
Odpowiedzi dotyczące mojego życia, przychodziły lawinowo.
Każdy akapit był konkretną wskazówką.

Książka nie tylko prowadzi przez historię innych Dusz, ona pozwala usłyszeć swoją własną Dusze i poznać odpowiedzi na nurtujące pytania.
Energia płynąca ze słów bohaterów jest wręcz przeszywająca. 
Każde słowo dociera głęboko i pozostawia ważny odcisk.
Pozwala zrozumieć rolę, jaką każdy z nas ma tutaj na Ziemi.

„Gdy jaźń duchowa planuje wcielenie na Ziemi, kieruje się zarówno swoją wiedzą, jak i niewiedzą, miłością i lękiem. Niewiedza przejawia się takimi fałszywymi przekonaniami, jak: „Jestem nic nie wart”, „Jestem bezsilny/samotny”, „Miłość boli”, „W życiu nie można nikomu ufać” oraz „Życie jest cierpieniem”.
Dusza przyciągnie takie sytuacje życiowe, które będą do nich pasowały i z czasem, w miarę jak życie będzie odzwierciedlało osobowości jej własne przekonania, przedostaną się one do jej świadomości. Gdy osobowość uświadomi sobie ich twórczą moc oraz fakt, że świat zewnętrzny jest jedynie odbiciem jej wewnętrznego świata, będzie mogła zacząć je uzdrawiać.
Uzdrowienie błędnych przeświadczeń wymaga nie tylko intencji i świadomości, lecz także przeżycia pozytywnych sytuacji, które obnażą ich nieprawdziwość. Najłatwiej jest je kreować, gdy zachowujemy się „tak, jakby” – tak, jakbyśmy naprawdę czuli się wartościowi, jakbyśmy wiedzieli, że jesteśmy silni, że miłość jest bezpieczna, a życie pełne radości. Wraz z upływem czasu oraz dzięki wielokrotnemu przeżyciu pozytywnych doświadczeń, transformujemy nasze fałszywe przekonania. Co najważniejsze, nie możemy ich przekształcić, zmuszając się do zmiany myślenia. Wymaga to zmiany odczuć. Czy czuję, że jestem wartościowy, silny i wiem, że nie jestem sam? Czy czuję obecność Ducha i Miłości, jaką obdarzył mnie Wszechświat? Czy odczuwam radość i zaufanie do siebie? Aby naprawdę uwolnić błędne przekonania, należy dokonać zmiany na poziomie odczuwania. Może to być praca na całe życie.” – 
Dar duszy, Robert Schwartz

Książka przedstawia historie osób, które przeżyły takie traumy, jak: samobójstwo, choroba psychiczna, poronienie, aborcja czy gwałt. Autor analizuje je bazując na informacjach przekazanych z Świata Dusz za pomocą mediów i channelerów.

Świadomość, iż dusza wykoncypowała przeżycie takich wydarzeń, może wydawać się przerażająca i trudna do zaakceptowania, ale na tym właśnie polega planowanie przedurodzeniowe. Jeśli przyjrzysz się przyczynom, które doprowadziły do zaplanowania takich doświadczeń, uzdrowisz swoje rany – głęboko ukryte wzorce bezwartościowości, bezsilności czy gniewu.

„akceptacja jest przemianą. Stawiając opór myślom lub emocjom, wzmacniamy je. Wypieranie ich powoduje, że zostają zepchnięte do komórek ciała i przebywają tam, dopóki nie zostaną wyrażone. Akceptacja, z kolei, powoli rozpuszcza ból. Możemy mieć poranione serce, ale nie oznacza to, że jesteśmy swymi ranami. Serce staje się naczyniem dla cierpienia, z którego rodzi się większa świadomość.” – Dar duszy, Robert Schwartz

Pamiętaj, że wszelkie zdarzenia w Twoim życiu mają sens. Nie są karą od Boga ani dziełem przypadku. To, co Ci się przytrafia, kieruje Twoją uwagę na emocje, z jakimi powinieneś się zmierzyć w tym wcieleniu, na Ziemi. Prowadzi również do głębokiego zrozumienia siebie oraz buduje ścieżkę przebudzenia i oświecenia.

Przyjmij tę uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza zaplanowała jeszcze przed Twoimi narodzinami. Pozbądź się poczucia winy i napełnij miłością, zrozumieniem oraz współczuciem wobec samego siebie. Uzdrów się, a odkryjesz, że jesteś najdzielniejszą z istot, która miała odwagę wcielić się w ziemskim wymiarze i zaplanować sobie tak traumatyczne zdarzenia.Robert Schwartz
 – autor bestsellerowych książek „Odważne dusze” i „Dar duszy” o planowaniu przedurodzeniowym.
Udowadnia w nich, że wszystko, co spotykasz na swej drodze, nie dzieje się przypadkiem i prowadzi do uzdrowienia.
Zanim zajął się pisaniem książek, długo szukał sensu życia.
W 2003 roku po raz pierwszy zdecydował się na konsultację z medium.
Dzięki temu zaczął odkrywać zaskakującą uniwersalną prawdę o życiu, którą dzieli się z czytelnikami na całym świecie.

 


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.