fbpx

Dwupunkt Klasyczny

Metoda dwupunktowa

opiera się na odkryciach dwóch znakomitych lekarzy dra Richarda Bartletta – ojca Matrycy Energetycznej i dra Franka Kinslowa – ojca Synchronizacji Kwantowej. Ci dwaj Panowie niezależnie od siebie, niemal w tym samym czasie, otworzyli drzwi do zupełnie nowych wymiarów w rozwiązywaniu problemów w sferze fizycznej i psychicznej.

Metoda, sama w sobie, nie jest nowa. Swoimi korzeniami sięga tradycji hawajskich. Jednak dopiero teraz nadszedł czas, w którym jesteśmy gotowi na poszerzanie wiedzy o coraz to doskonalsze narzędzia i techniki do pracy z podświadomością.

Metoda dwupunktowa jest bardzo łatwa i każdy może się jej nauczyć. Jest najszybszą techniką do codziennego stosowania. Wystarczy uświadomić sobie, że wszystko jest energią i informacją, poczuć przestrzeń serca i przy pomocy połączenia dwóch punktów, wytworzyć załamanie fali, dzięki której nastąpi zmiana i zaczniemy kreować swoje wymarzone życie.

Jak wykonać Dwupunkt na sobie?

Oto krótka instrukcja najprostrzej wersji Dwupunktu, którą nazwałam Dwupunkt Klasyczny:

 1. Weź trzy głębokie oddechy. Przy pierwszym poczuj swoje ciało, przy drugim serce, a przy trzecim świadomość. Wejdź w przestrzeń serca i poczuj, że wszystko co ciebie otacza jest energią i zawiera w sobie nieskończenie wiele informacji.
 2. Pomyśl o temacie, z którym chcesz pracować i „poczuj go“ w lewej dłoni. To będzie twój pierwszy punkt.prawa_dlon
 3. Teraz skoncentruj się na prawej dłoni, poczuj ją – tutaj będzie twój drugi punkt – i wypowiedź intencję . lewa_dlon
  Twoją intencją może być:
  * TRANSFORMACJA BLOKAD,
  * INTEGRACJA POTRZEBNYCH ZASOBÓW
  * WYGASZANIE NADMIERNYCH EMOCJI
 4. Będąc w przestrzeni serca, odczuj obie dłonie jednocześnie, rozpraszając wzrok pomiędzy dwoma punktami (dłońmi) i zbliżając je do siebie, poczuj jak załamuje się fala.dwupinkt01dwupinkt02dwupinkt03
 5. Teraz najważniejsze – okaż wdzięczność, uciesz się, że dokonała się zmiana i “odpuść”.

Dwupunkt działa zawsze!

Pozwól sobie na realizację marzeń korzystając z najszybszej metody – Dwupunktu Klasycznego.

 

czytaj Moc Serca – naukowo i kwantowo

Z miłością,
Grażyna A. Adamska