fbpx

Efekt placebo – dr Joe Dispenza

O książce dra Joe Dispenzy – Wymień umysł na lepszy model już pisałam z Inspirującej Biblioteczce.
Dzisiaj pragnę zwrócić Twoją uwagę na kolejną pozycję tego autora – Efekt Placebo.

Czy możliwe jest uzdrowienie za pomocą myśli – bez użycia leków lub ingerencji chirurga?
To pytanie, na które Dispenza odpowiada, podając konkretne przykłady pacjentów, którym na skutek zmian swoich myśli, udało się cofnąć dolegliwości serca, depresję, zapalenie stawów, a nawet objawy choroby Parkinsona.
Opisuje również odwrotne przypadki, w których chorzy pogorszyli swój stan zdrowia, a nawet doprowadzili do własnej śmierci po tym, jak uwierzyli, że padli ofiarą klątwy voodoo lub po błędnym zdiagnozowaniu u nich śmiertelnej choroby.

Celem niniejszej publikacji jest nie tylko wyjaśnienie fenomenu zwanego efektem placebo, ale również umożliwienie wszystkim czytelnikom swobodne korzystanie z kryjących się za nim możliwości odmieniania zdrowia i życia.
Dr Dispenza łączy najnowsze odkrycia w dziedzinie neurobiologii, biologii, psychologii, hipnozy, warunkowania behawioralnego oraz fizyki kwantowej.
Dzięki nim w sposób prosty wyjaśnia zawiłe mechanizmy efektu placebo i udowadnia, że to, co na pozór niemożliwe, może stać się w pełni realne.
W książce znajduje się także instrukcja przeprowadzenia medytacji zmiany przekonań i percepcji, które nas ograniczają. Jest ona pierwszym krokiem do samoleczenia, co udowodnili ludzie, którzy doznali samoistnego uzdrowienia w trakcie warsztatów prowadzonych przez Autora.
Wykorzystaj moc placebo!


Autor, mówca, badacz i chiropraktyk łączy dziedziny fizyki kwantowej, neurobiologii, biochemii mózgu, biologii i genetyki, ukazuje czytelnikowi prawdziwe możliwości ludzkiego umysłu.

 


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.