fbpx

Eufouczucie – dr Frank J. Kinslow

Pragnę Ciebie zainteresować książką “Eufouczucie” dr Franka J. Kinslowa, ojca Synchronizacji Kwantowej.
Jest to jedna z pozycji tego autora, która bardzo przystępnie wyjaśnia czym jest Eufouczucie, czyli obecność w przestrzeni serca.
Oto streszczenie książki, które znajduje się na okładce i zawiera w sobie cały konsensus magii Synchronizacji Kwantowej.
Istnieje na tym świecie prawdziwa magia, ale nie znajdziesz jej w zaczarowanych zaklęciach, starożytnych talizmanach ani z sztuczkach magika.
Jak dżin w kamionkowym dzbanie, prawdziwa magia jest w tobie i czeka na uwolnienie.
Naucz się odkrywać ukrytą moc razem z doktorem Frankiem Kinslowem, odkrywcą i ojcem Synchronizacji Kwantowej® (SK®), przełomowej uzdrawiającej techniki, której tysiące ludzi na świecie z powodzeniem używa, by wyeliminować emocjonalny i fizyczny dysonans w sobie i innych.
Na tych stronach wyjdziesz poza natychmiastową uzdrawiającą moc Synchronizacji Kwantowej, by dzięki jednej procedurze osiągnąć swoje najgłębsze duchowe i materialne cele.
Nauczysz się, jak dostroić się do twojego Eufouczucia („euforycznego uczucia”), centrum, wokół którego obracają się wszystkie twórcze siły natury i wykorzystasz je, by stworzyć potężną intencję.
Dr Kinslow nauczy cię, jak wykorzystywać Intencję SK, by naprawić emocjonalną i fizyczną dysharmonię, niespokojne związki, trudności finansowe… a nawet jak wpłynąć na stresy związane ze środowiskiem. Raz zainicjowana, twoja Intencja SK jest łatwa i niezwykle skuteczna.

Jeśli już wykonujesz pracę z intencjami, odkryjesz, że dodanie tej techniki do twojej praktyki znacznie przyspieszy rezultaty, których doświadczasz. Co bardziej ekscytujące, formułowanie Intencji SK nie wymaga specjalnego przygotowania ani talentu. Prosta zmiana w świadomości to wszystko, czego potrzebujesz, by od dzisiaj zacząć dokonywać cudów w twoim życiu!

 

“By stać się świadomym Eufouczucia, nie musimy robić nic prócz dostrzegania go.”

eufouczucie-500x500

Oto jedna z wielu z wizualizacji, jaką znajdziesz w książce:

Doświadczenie: oddaj wszystko
Wyobraź sobie, że twoja wyobraźnia może stworzyć wszystko, czego pragniesz, w każdej chwili, w nieograniczonych ilościach. Wyobraź sobie zdobycie wszystkich rzeczy, których kiedykolwiek pragnąłeś: jedzenia, pieniędzy, przyjaciół, rzeczy materialnych, szacunku.
Poświęć czas, by zobaczyć to wyraźnie, poczuć emocje i wykorzystać wzrok, węch, dotyk, słuch i smak wokół rzeczy, które stworzyłeś. Teraz, gdy możesz mieć wszystko, czego pragnąłeś, oddaj to.
Oddaj to biednym ludziom, przyjaciołom, bogaczom, nauczycielowi, matce, dziecku.
Oddanie tego, co masz, jest proste, ponieważ wiesz, że możesz sobie wyobrazić więcej.
Nie tylko łatwo jest oddawać, gdy masz nieograniczone zapasy, ale jest to też zabawne.
Dobre.
Oddawanie z nieograniczonych zasobów wyzwala cię z potrzeby zatrzymywania.
Uwalnia cię od uczucia braku oraz potrzeb i pragnień oraz pragnień, które one przyciągają. 

Cytat o uzdrawianiu:
“Nie wyobrażaj sobie swojego partnera jako zdrowiejącego lub uzdrowionego.
To nie pomoże w jego zdrowieniu.
Nie jesteś uzdrowicielem.
Intencja SK też nie jest uzdrowicielem.
Uzdrowienie pochodzi z twórczych mocy, które czerpią z mądrości i współczucia mieszkających w Eufouczuciu.
Nie od nas zależy, czy nasi partnerzy wyzdrowieją, czy nie.
Możemy mieć pragnienie i intencję ich wyzdrowienie i tak powinno być.
Ale nieskończona liczna możliwości, w których może wyrażać się proces choroby, jest poza pojęciem naszych ograniczonych umysłów. Uszanujmy to, że rozwijające się siły natury nie podlegają naszej kontroli.
Wykonuj Intencje SK i rozkoszuj się obecnością ze swoim partnerem lub też zajmuj się swoim życiem tak, jak dotychczas.
Gdy nadejdzie czas, Matka Natura klepnie cię w ramię i pozwoli ci rzucić okiem na jej pracę.” ~ dr Frank J. Kinslow  

d4cd315606_235985293111020_7808873_aDr Frank J. Kinslow od ponad 35 lat bada i naucza uzdrawiających praktyk.
Czerpie ze swojego klinicznego doświadczenia jako lekarz chiropraktyk, dogłębnych studiów wschodnich filozofii i praktyk ezoterycznych oraz płomiennej miłości do względności i fizyki kwantowej. W 2007 roku z osobistego kryzysu, który postawił doktora Kinslowa w miejscu, gdzie nie miał co robić i gdzie pójść, zrodził się proces Synchronizacji Kwantowej natychmiastowego uzdrawiania.
Z tego niczego dr Kinslow potrafił stworzyć sobie intensywne i dające spełnienie życie.
Zaczął nauczać i pisać z taką lekkością i jasnością, że w ciągu kilku lat dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie było w stanie stworzyć sobie intensywne i dające spełnienie życie tylko dzięki przeczytaniu jego książek.
Dr Kinslow jest nauczycielem głuchych, internistą chiropraktykiem i Doktorem w Klinice Duchowego Doradztwa. Wciąż wiele pisze i naucza. Mieszka w Sarasocie na Florydzie ze swoja żoną Martiną.
“Mantrą umysłu SK jest: “Nie rób nic i osiągaj wszystko”.”

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.