fbpx

Jak formułować intencję?

Okazuje się, że dla nas, dorosłych, sformułowanie intencji to nie lada wyczyn. I nie dlatego, że nie potrafimy jej określić. Problem polega na tym, że skupiamy myśli na tym, jak ona miałaby się zrealizować. Zamiast przekierować uwagę na najlepsze rozwiązania zaczynamy kombinować, wymyślać, tworzyć.
Tymczasem np. dla dziecka intencja, aby jego marzenie się spełniło, jest bardzo prosta. Określa ono czego chce i nie zastanawia się nad tym, jak to się stanie. Dzieci żyją w tu i teraz, dlatego wybieganie w przyszłość jest im obce.
Dr Richard Bartlett mówi, że najlepszą i najszybszą intencją jest
“Niech to się zmieni”. Im ogólniej, tym lepiej.

Pixabay Image 833054

Tak formułując intencję odpuszczasz oczekiwania i pozwalasz, aby z morza nieskończonych możliwości, zadziało się dla Ciebie to, co najlepsze.
Gdy bardzo pragniesz, aby coś się zamanifestowało w Twoim życiu, możesz sformułować intencję następująco:
“Jeśli jest to dla mnie dobre, to uwalniam się od wszelkich blokad na drodze ku realizacji mojego celu i otrzymuję to, o czym marzę, w najlepszej dla mnie formie i czasie.”

Następnie odpuszczam, żyję w spokoju i radości, zauważam małe cuda, ufam, że Wszechświat zawsze działa dla mojego największego dobra, jestem wdzięczny, angażuję się – udrażniam przepływ, nie przywiązuję się do efektów, cieszę się życiem już teraz!

Życzę Tobie jak najwięcej Spełnionych Marzeń!

Grażyna A. Adamska

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.