fbpx
Kroniki Akaszy

Jak praca z Kronikami Akaszy uzdrawia nasze życie?

Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego postępujesz w taki, a nie inny sposób? Co leży u podstaw twoich decyzji? Co sprawia, że pojawiają się trudności w relacjach z innymi ludźmi, w karierze czy finansach? Dlaczego czasem nic nie idzie po twojej myśli? Odpowiedzi na te pytania możesz odnaleźć tam, gdzie wszystko jest zapisane — w Kronikach Akaszy.

Czym są Kroniki Akaszy?

Akasza to sanskryckie słowo oznaczające eter lub niebo. Traktowana jako część wszechobecnej przestrzeni, piąty element i podstawowa struktura rzeczywistości, z której wyłaniają się pozostałe żywioły.

Akasza to pole energetyczne o wielu wymiarach

Nasze życie to pasmo doświadczeń. Doświadczamy emocji, myśli, wydarzeń, dźwięków i obrazów. Wszystkie te elementy kodowane są w jednym miejscu zwanym Kronikami Akaszy. To zbiór informacji, który zawiera szereg doznań duszy. To kompendium wiedzy odpowiadające na pytania, kim jesteśmy, dlaczego się tu znajdujemy, dokąd zmierzamy i jakie są tego źródła. Zapisana jest tam cała mądrość o wydarzeniach i empiriach wszechświata, zarówno tych przeszłych, obecnych, jak i przyszłych.

Wejście na wyższy poziom wibracji pozwala nam uwolnić potencjał, który w nas tkwi. Dzięki temu możemy żyć w miłości i prawdzie, zwłaszcza o nas samych.

Do czego potrzebujemy Kronik Akaszy?

Akasza istnieje od początku wszechświata. Już nasi przodkowie korzystali z tej niezrównanej energii. Wierzono, że całe nasze życie zapisywane jest w księdze. Posiadając umiejętność zespolenia z Akaszą, mamy pełen dostęp do wiedzy, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie mądrze pokierować swoim życiem i świadomie podążać drogą duszy.

Otaczający nas świat wymusza na nas konkretne zachowania. Żyjemy pod wpływem społeczeństwa i zasad w nim panujących. Często mamy fałszywą percepcję nas samych, dlatego potrzebujemy wskazówek, w jaki sposób korzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą życie.

Zdarza się, że problem, który pojawił się w naszym życiu, rośnie w siłę, a my nie potrafimy sobie z nim poradzić. Czerpanie energii z Kronik Akaszy to jeden ze sposobów spoglądania na przeszkody z innej perspektywy.
Aby poznać przyczyny lęków, traum i wachlarza emocji, który przenika naszą duszę, warto zastanowić się nad świadomym odczytem pola informacji. Dzięki temu uwolnimy energię i przekonania, negatywnie wpływające na postrzeganie rzeczywistości. Otwierając Kroniki Akaszy, zespalamy się z nową, czystą i pełną miłości energią, która pozwala nam odkryć źródła naszych trosk i odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.

Akasza jest drogowskazem naszej duszy — obserwuj uważnie

Akasza pomaga rozwinąć inteligencję duchową — bądź świadomy

Akasza nie osądza, a wspiera — bądź spokojny

Akasza zmienia życie — bądź gotowy

Na czym polega odczyt Kronik Akaszy?

Podczas sesji odczytu Kronik Akaszy każdy, kto czuje się gotowy, może otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące celu swojej duszy i źródeł wszelkich trudności. W całym procesie nabywania wiedzy o drodze, którą podążamy, wspiera nas osoba prowadząca taką sesję. Jest ona pewnego rodzaju tunelem, który pomaga w dostrojeniu się i połączeniu z Kronikami Akaszy.

Dostęp do Kronik Akaszy otrzymujemy, opierając się na intencjach, medytacji i modlitwie. Bardzo często nieświadomie wchodzimy w połączenie z wielowymiarowym polem energetycznym i odczytujemy informacje w nim zawarte. Wszyscy mamy dostęp do informacji o swoim doświadczeniu i przeznaczeniu duchowym. Wystarczy, ze się na nie otworzymy.

W jaki sposób pojawiają się odpowiedzi?

Każdy z nas jest inny. Dzięki energii, która wyzwala połączenie z konkretnym wymiarem i polem informacji, spływają do nas odpowiedzi w różnej postaci. Dla jednych odpowiedź może być metaforą, słowem lub dźwiękiem. Dla innych zaś uczuciem czy obrazem, którego interpretacja okaże się tym, o co pytamy. Wszystkie odpowiedzi, które do nas przychodzą, bazują na naszej obecnej wibracji energetycznej.

Z Kronik Akaszy płynie miłość i zrozumienie. Dzięki Kronikom pokonujemy nasze ograniczenia, stajemy się świadomi wewnętrznej mocy, możemy uzdrowić nasze życie na wielu płaszczyznach i realizować swój potencjał. Życie w harmonii ze sobą i światem to nasze przeznaczenie.

ZAPRASZAM NA ODCZYTY ⇒ https://sklep.grazynaadamska.pl/kategoria-produktu/sesje-online/