fbpx

Kwantowe zdrowie – Fei Long

Niedawno trafiła do mnie książka Fei Long “Kwantowe zdrowie”, w której autorka opisuje technikę nastrajania kwantowego – QUEST (QUantenEinSTimmung).
Fei Long stworzyła autorską metodę kręgu, na którym to leżą punkty kontaktowe oraz świadomość, stapiając się ze sobą.
Oznacza to, że punkty wraz ze świadomością nie są traktowane jako połączenie linearne, ale jako kontinuum – “punkty są przystankami na okręgu, który łączy wszystko ze sobą.”

Czy różni się ona od znanej Matrycy Energetycznej czy też Synchronizacji Kwantowej?
Autorka wyjaśnia różnicę następująco:
“Przy metodzie dwupunktowej harmonizuje się oba punkty kontaktowe, przy metodzie trzech punktów w grę wchodzi świadomość – albo eufouczucie, przy metodzie okręgu (QUEST) wszystkie aspekty leżą na nieskończonym kręgu. Metoda sfer poszerza świadomość. Punkty kontaktowe i świadomość zostają poruszone rozszerzającą się energią i zharmonizowane przez nią.”
 fb25de572d8dff6009e6aed6e1e984d4

 

Uzdrawianie kwantowe opiera się na interakcji pomiędzy wewnętrznym “ja” i najbardziej podstawowym poziomem rzeczywistości. Kiedy czysta świadomość łączy się celowo z wymiarem kwantowym, często nazywanym tao, wszechświatem, duchem świata, matrycą, energią punktu zerowego czy też Bogiem, dochodzi do podstawowej harmonii, którą przeżywamy między innymi jako uzdrowienie.

Autorka w siedmiu prostych krokach prezentuje cały proces przywracania równowagi w życiu oraz opisuje ćwiczenia poprawiające wrażliwość Twojego postrzegania.
Poznasz również technikę punktu świetlnego i uzyskasz dostęp do czystej świadomości.
Ten kompleksowy podręcznik zawiera proste praktyki rozwiązywania problemów fizycznych i emocjonalnych oraz metody budowania pozytywnego życia.

rozmowy-z-aniolami-72-dpi

Fei Long

Pochodzi z Chin, gdzie od dziecka zapoznawała się z metodami chińskiej medycyny naturalnej oraz ziołolecznictwem. Gdy w czasie studiów zetknęła się z tematyką uzdrawiania kwantowego porzuciła dotychczasowe życie i poświęciła się doskonaleniu swojej autorskiej metody leczenia QUEST (QuantenEinStimmung – nastrajanie kwantowe). Autorka studiowała z uznanymi autorytetami kwantowego uzdrawiania jak Frank Kinslow czy Richard Bartlett.


Książka jest dostępna w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.