fbpx
?>

Matryca Energetyczna

“Martyca Energetyczna to bardzo prosta i naturalna w wykonaniu technika. Jest dostępna dla każdego, kto wykaże chęć rozważenia nowych sposobów myślenia i zechce je wykorzystać. Leczenie energią, potężne i nowatorskie narzędzie, przynosi natychmiastowe efekty. Wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a doświadczysz jej skutków w dziedzinie uzdrawiania.” 


logo_matrix

“Odkryłem, że oczekiwania niektórych ludzi są do bani. Nie chcę się powtarzać, ale dostaniesz w końcu to, o co ciągle prosisz. Jeśli zawsze skupiasz uwagę na unkaniu tego, czego nie chcesz, w ten sposób przyciągasz to do swojego życia.

Gdy wiesz, a nie tylko wierzysz, że na coś zasługujesz, możesz to mieć.

Albo coś robisz, albo nie – nie ma czegoś takiego jak próbować. Jeśli jedynie próbujesz coś zrobić, to możesz odnieść porażkę. Zrób to tą częścią siebie, która wie, że możesz tego dokonać, a to się wydarzy. A jeśli nie wydarzy się od razu, nie ustępuj. I jeszcze jedno: Odpuść sobie.

Oczekiwania mogą ciebie ograniczać. Aby włączyć wszystkie możliwości, musisz wziąć pod uwagę to, co normalnie byłoby uznane za niemożliwe i uczynić z tego część zbioru rozwiązań.

Nie myśl też, że jeśli nic się nie dzieje, to robisz coś źle. Chodzi o to, jak interpretujesz wydarzenia ze swojego punktu widzenia. Zobaczysz to, czego się spodziewasz, i zazwyczaj nauczysz tego, co już znasz.

Gdy umysł rozszerzy się, żeby objąć rzeczywistość nowego doświadczenia, już nigdy nie skurczy się do dawnego sposobu widzenia świata.” (Matryca energetyczna, R. Bartlett)

Co można zmienić dzięki pracy z Matrycą Energetyczną?

* odkryć zakłócające wzorce i blokady w ciele,
* usunąć przyczyny prowadzące do zakłóceń zdrowotnych oraz trosk codziennego życia,
* znacząco wpłynąć na manifestację swoich intencji w relacjach z ludźmi, w obszarach zdrowia oraz w sferze finansów,

* znaleźć zakłócające wzorce i blokady w czakrach, ciele i aurze,
* zdiagnozować, które czakry nie funkcjonują prawidłowo i przywrócić idealny przepływ energii w czakrach, aurze i ciele,
* rozpoznać, jak brak równowagi w czakrach wpływa na Twoje zdrowie oraz na funkcjonowanie organów,

* zrównoważyć biopole wykorzystując cztery żywioły,
* dokonać transformacji globalnych myślokształtów, zaraźliwych wzorców powielanych przez ludzkie umysły,
* dokonać korekty zaburzeń w organach, emocjach i psychice.

Z miłością,
Grażyna A. Adamska

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.