fbpx

Metoda dwupunktowa dla każdego – Melissa Joy Jonsson

Cały czas zadziwia mnie fakt, jak ewoluuje Matryca Energetyczna i to, w jaki sposób poszerza się ludzka świadomość w doświadczaniu cudów.
Książka “Metoda dwupunktowa w praktyce”, Melissy Joy Jonsson to fascynująca zabawa w odkrywanie swojego prawdziwego potencjału. 
Znajdziesz tutaj proste sposoby wejścia w pole serca, jasno opisane definicje Dwupunktu, Matrycy Energetycznej, światów równoległych, podróży do przeszłości i przyszłości, itd…
To małe kompendium wiedzy zabawy z Polem Matrycy.

Po prostu:
* wpadnij w pole serca,
* umieść intencję wybierając dowolne dwa punkty,
* odpuść i usuń się z drogi – to zasady nauczane w Matrycy Energetycznej, które ułatwiają utrzymanie uwagi i rozpoznanie zmiany.
Pamiętaj również o najważniejszym!
Baw się!

9788373777835

Każdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu.
A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie.
Ta książka zaprasza czytelników w podróż w głąb ich natury, by odkryli moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze noszą.
Dzięki niej każdy człowiek może zbadać kosmiczną świadomość i wykorzystać swoje nieskończone możliwości, dostępne dzięki polu serca.

Autorka, wplatając dowcipne nawiązania do nauki, duchowości i praktyczne zabawy, wyjaśnia, jak zorganizowana jest kosmiczna świadomość.
Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z dwupunktem podaje bezcenne informacje, jak można poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami oraz doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia.
Kluczem do tego jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany.
Poprowadzi Cię ON do nowej rzeczywistości opartej na jedności, miłości i nieograniczonym potencjale.

Już teraz możesz skorzystać z wiedzy dotychczas dostępnej wyłącznie dla uczestników elitarnych warsztatów Matrycy Energetycznej.
Nauczysz się szybko wchodzić w pole serca, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu.
Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna.
To dzięki niej dane Ci będzie zrealizować wszystkie swoje marzenia.
Nauka czynienia cudów.

 

81if6oc5fll-_ux250_

 

Melissa Joy Jonsson współpracuje z Richardem Bartlettem prowadząc warsztaty Matrycy Energetycznej.
http://www.mjoyheartfield.com/

 

 


Książka jest dostępna w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.