fbpx

Miłość – brak miłości

W swojej książce “Siła”, Rhonda Byrne w bardzo prosty sposób wyjaśnia jak ważne jest, aby zawsze kierować się miłością i jednocześnie nie dawać uwagi, ani nie ładować emocji w rzeczy, których nie kochasz.
“Życie podsuwa Ci różne rzeczy, żebyś mógł dokonywać wyboru, kierując się miłością.

Częścią tego daru są także spotkania z najróżniejszymi ludźmi, żebyś mógł wybrać to, co w nich kochasz, i odwrócić się plecami od tego, czego w nich nie kochasz.
Nie chodzi o to, żebyś w sposób sztuczny wzbudzał w sobie miłość do rzeczy, których nie kochasz: po prostu odwróć się od nich, nie zaszczycając ich żadnym uczuciem.
Odwrócenie się od rzeczy, których nie kochasz w drugim człowieku, oznacza, że traktujesz je swobodnie i wiesz, że masz w życiu wybór.
To wcale nie znaczy, że masz się tej osobie przeciwstawić, udowodnić jej, że się myli, krytykować ją, obwiniać lub próbować zmienić na swoją modłę.
Jeżeli zrobisz którąś z tych rzeczy, nie będzie to miało nic wspólnego z okazywaniem miłości.” ~ Rhonda Byrne
Oczywiście tacy ludzie bardzo często są naszymi lustrami i jeśli pojawiają się emocje, warto poszukać w sobie odbicia danej cechy. 

Jednak bardzo ważne jest, aby nie projektować emocji na drugiej osobie.
Z emocjami doskonale poradzisz sobie samodzielnie stosując jedną z metod, o których już kiedyś pisałam na tym blogu.
Miłość jest doskonałym i jedynym sposobem transformującym negatywne emocje.
“Kiedy dostroisz się do uczuciowej częstotliwości miłości, w Twoim życiu będą się pojawiać tylko ludzie znajdujący się na tej samej częstotliwości.” ~ Rhonda Byrne


Książka dostępna jest w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.