fbpx

Misja Twojej Duszy

Dusza to ja. Ja to dusza. 

Na początku pragnę wyjaśnić, że nie ma rozdzielenia – Ty i Twoja Dusza to jedność.
Chociaż wchodząc w ciało człowieka zapominamy o tym i świadomość tej więź początkowo się zaciera, to zawsze dostajemy wewnętrzne przesłanki do tego, aby obudzić się duchowo. Cały czas odczuwamy połączenie ze swoją Duszą, zwłaszcza wtedy, gdy doświadczamy głębokiej miłości, harmonii i równowagi. To jest znane dla nas doświadczenie, pomimo tego, że początkowo nie jesteśmy w stanie sobie tego odczucia zakotwiczyć w podświadomości.

Każda Dusza przed pojawieniem się na Ziemi wyznacza sobie konkretne zadanie do zrealizowania. Plan ten jest przygotowywany w najmniejszych szczegółach i przy współpracy wielu dusz – Rady Mędrców, Przewodników Duchowych oraz grupy Dusz, które chcą nam w tym życiu towarzyszyć.
Każda z grupy Dusz, które będą reinkarnowały z nami ma swoje indywidualne zadanie, które jest też doskonale wpasowane w wyznaczony plan naszej Duszy. 

Misja każdej Duszy oparta jest na zdobywaniu doświadczeń, a najlepiej robimy to poprzez relacje z innymi. 

Główne zadanie Duszy jest przygotowane w wielu różnych wariantach ich realizacji. Pamiętajmy, że człowiek ma wolną wolę i samodzielnie podejmuje decyzje, stąd to, w jaki sposób będzie zdobywał swoje nowe doświadczenia zależy od tego, jakich wyborów w danej chwili swojego życia będzie dokonywał. 

Misja duszy to zdobywanie praktycznych doświadczeń w odczuwaniu emocji i uczuć. W zależności od zadania Dusza pragnie poznać dualność życia poprzez doświadczenie pozytywnej strony, jak i negatywnej. Dzięki tym doświadczeniom poszerza swoją wiedzę i praktyczne umiejętności. 

Ziemia jest jednym ze niewielu światów, który pozwala na doświadczanie dualności i szybszą naukę, dlatego każdy, kto decyduje się na życie tutaj, podejmuje bardzo odważną decyzję. 

Ziemia jest bowiem trudnym światem, gdyż tutaj doświadcza się całej gamy najsilniejszych emocji – bólu, rozdarcia, żalu, złości, poczucia winy, wstydu, odrzucenia. Jednak doświadczanie tych emocji pozwala Duszy poznać również ich przeciwwagę, czyli radość, ulgę, wybaczenie, wiarę, nadzieję, miłość. Dzięki tym doświadczeniom Dusza rozwija się bardzo szybko. Z punktu widzenia wieczności Duszy, pobyt w ciele człowieka na Ziemi, to kilkuminutowe wakacje, stąd doświadczenia, które zbiera są tak ważne i tak głębokie.

Przychodząc na Ziemię człowiek zapomina o swojej misji. Jest to celowe działanie, aby mógł w pełni doświadczyć tego, czego pragnie nauczyć się Dusza.
Jednak poznanie misji swojej Duszy przestało już być dla nas tajemnicą.
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń życiowych i dzięki nowym technikom kwantowym oraz metodom głębokich relaksacji w przestrzeni serca można dokładnie poznać plany Duszy na to wcielenie.

Zapraszam Ciebie na odczyt Mission of the Soul. To podróż do momentu planowania Duszy swojego pobytu na Ziemi i dokładnie sprawdzenie tego, czego pragnie nauczyć się w tym wcieleniu.


Z miłością,

Grażyna A. Adamska


Kliknij w obrazek i zapisz się na sesję:)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.