fbpx

Odpowiedzi na 4 najważniejsze pytania o Reiki

 

Jak napisał Paulo Coelho w jednej ze swoich powieści „Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś”. Jeśli wierzysz, że jesteś gotowy na zmiany, silny w przekonania o głębokiej mocy podświadomości, gotowy na obudzenie w sobie energetycznych sił, które pozwolą pokonać ci trudności losu, to jest to prawdą nadrzędną. Wystarczy, że otworzysz się na Cudowną Energię, a otrzymasz dar w postaci niezwykłego, w pełni harmonijnego życia. Sprawdź jakie to proste.

Zanim jednak rozpoczniesz podróż z Reiki, dowiedz się, na czym polega jej fenomen.

Co to jest Reiki?

Jeden z tej kategorii tematów, przy których nawiązują się przyjaźnie, ciepło i zrozumienie, ale też wrogość i oburzenie. Dlaczego pojawiają się takie reakcje? Są one zawsze tam, gdzie dzieją się niewidoczne dla ludzkiego oka zjawiska. Jednak, czy naprawdę niewytłumaczalne?

Słowo rei w języku japońskim oznacza duszę, wyższą inteligencję, która przewodzi działaniu Wszechświata. Słowo ki natomiast odnosi się do duchowej energii, która przenika wszystkie żywe istoty. Często rozumie się je jako energia siły życiowej. Dlatego, Reiki możemy tłumaczyć jako duchowe przewodnictwo energii siły życiowej.

Przegląd faktów o Reiki, czyli praca z energią to nie mit

 • Reiki to rodzaj terapii energetycznej, technika pracy z podświadomością – nie jest kultem ani religią.
 • To japońska metoda uzdrawiania fizycznych i duchowych mankamentów życia. Stosowana jest jako opoka dla jasności umysłu i duchowego jestestwa.
 • Polega na przekazywaniu energii za pomocą odpowiedniego układania rąk na określone miejsca na ciele.
 • Małe badania wykazały, że Reiki może zmniejszyć ból fizyczny i emocjonalny.
 • Niektóre zagraniczne instytucje opieki zdrowotnej oferują Reiki jako formę terapii obok akupunktury i masażu terapeutycznego (m.in. w Ameryce, Australii, Hiszpanii).

Czy Reiki jest dla mnie?

Tak, Reiki jest dla ciebie, pod warunkiem, że pragniesz:

 • rozwijać się duchowo,
 • żyć w harmonii z samym sobą i otoczeniem,
 • stosować energię życiową, by usuwać wszelkie dolegliwości i przeszkody,
 • pomagać innym w odzyskiwaniu zdrowia i pogody ducha,
 • cieszyć się życiem pełną piersią,
 • doświadczyć zespolenia z Najwyższą Energią.

Co zyskam dzięki Reiki?

Dzięki głębokiej relaksacji, świadomej pracy z energią zmienia się twoje postrzeganie świata.  Stosując metodę pracy z podświadomością, zrozumiesz sens istnienia. Życie nie będzie oznaczało jedynie bijącego w ciele serca, a przenikającą twoje wnętrze duchową siłę, która pomoże ci pokonać dolegliwości zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym. Reiki jest wewnętrznym Światłem Wszechświata, które wchodzi w ciebie i pozwala dostroić się do Najwyższych Wibracji.

Jeśli czujesz, że powinieneś popracować nad stabilizacją emocji, pozbyciem się tych negatywnych i osiągnięciem spokoju ducha, Reiki służy wsparciem. Podniesie poziom twojej energii, likwidując emocjonalne blokady i wprowadzając pogodny nastrój.

Przejście inicjacji Reiki stwarza nieograniczone możliwości w pełnym kontrolowaniu własnego życia. Reiki wskaże ci drogę, którą powinieneś podążać, by osiągnąć samospełnienie. Ta Cudowna Energia reaguje na, co się w tobie dzieje. Motywuje cię do wewnętrznego rozwoju, a także strzeże przed negatywną energią z zewnątrz.

Wszystkie te cudowne właściwości Energii Reiki zespolone w jedno, dają ci niepowtarzalne narzędzie, by pomagać i uzdrawiać nie tylko siebie, ale też innych.

Jak zostać praktykiem?

Aby nabyć zdolność do świadomego korzystania z możliwości energii Reiki, musisz zostać zainicjowanym przez Mistrza Reiki. Polega to na przekazaniu Energii Reiki podczas tzw. Procesu Dostrajania. Gdy przejdziesz inicjację, Reiki zostanie z tobą już na zawsze. Nigdy jej nie stracisz.

Rozpocznij swoją wewnętrzną podróż.

Kliknij w poniższe obrazki i dowiedz się więcej…

     

Reiki to nie czary – mary

Cały proces wewnętrznej przemiany, poprawy aspektów fizycznych oraz mentalnych wychodzi od Ciebie. Nie licz, że Reiki powie: „Ta dam — zrobione”. Reiki wskaże Ci drogą, ale to Ty mówisz: „Chcę zmian, Chcę harmonii, Chcę Reiki” i wprowadzasz te słowa jak mantrę w swoje najcenniejsze życie.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.