fbpx

Czy na pewno pozytywnie myślisz o pieniądzach?

Dostrój się do częstotliwości bogactwa i sukcesu.
Poczuj w sobie miłość obdarowywania obfitością każdej napotkanej osoby.
Wyrażaj wdzięczność za każdy napływ pieniędzy i dóbr materialnych, a znalezionym grosikiem zaopiekuj się bardzo starannie.

“Za każdym razem, kiedy dowiadujesz się, że ktoś dostał pieniądze albo odniósł sukces, powinieneś odczuwać radosne podniecenie, bo to oznacza, że jesteś dostrojony do właściwej częstotliwości!” ~ Rhonda Byrne
Jest to doskonały dowód dla Ciebie, że właśnie znajdujesz się na odpowiedniej częstotliwości bogactwa.
Rezonujesz z falą obfitości!
Dlatego ekscytuj się tak samo, jakby przydarzyło się to Tobie.
Twoja szczera reakcja jest najważniejsza.
“Jeżeli czujesz radość i radosne podniecenie w imieniu drugiej osoby, mówisz “tak” pieniądzom i sukcesowi dla siebie.” ~ Rhonda Byrne
Pamiętaj również, aby odczuwać radość, kiedy usłyszysz o człowieku, który wygrał na loterii, albo o firmie, która osiąga rekordowe wyniki.
Ciesz się razem z innymi.
Bądź podekscytowany w ich imieniu.
Już sam Fakt, że ta wiadomość do Ciebie dotarła, oznacza, że jesteś dostrojony do częstotliwości bogactwa, a kiedy reagujesz okazaniem dobrych uczuć, mówisz “tak’ swojemu sukcesowi.

Jedną z genialnych metod, która pozwoli Tobie zmienić swój stosunek do pieniędzy na pozytywny to przesyłanie w myślach mijanym na ulicach ludziom wizje finansowej obfitości.
“Patrząc każdemu z nich w oczy, wyobrażaj sobie, że obdarowywujesz go ogromną suma pieniędzy;
pomyśl o tym, jaką odczułby radość.
Sam też ją poczuj, a potem przejdź do następnej osoby.” ~ Rhonda Byrne 
To bardzo proste ćwiczenie, ale jeśli Twoje uczucia będą szczere, zmieni się Twoje nastawienie do pieniędzy, a wraz z nim zmieni się Twoja sytuacja finansowa.