fbpx

Praca z przekonaniami – Znam energię Pieniędzy – dzień 3

Gdy dostajesz cokolwiek – w tym również pieniądze – mów do siebie:
Dziękuję, proszę o więcej.

„Bez pracy nie ma kolaczy. Sukces oznaczał ciężko pracować i walczyć. TO JEST MIT! Nowe czasy umożliwiają nam doświadczać sukcesu z łatwością i radością.“ ~ Siranus Sven von Staden

Ostatnio pracowaliśmy z tematem relacji, dzisiaj rozpoczynamy pracę ze sferą finansów.
Na początek przyjrzyj się swoim niekorzystnym przekonaniom dotyczącym pieniędzy i bogactwa.
Zapraszam do obejrzenia video, a potem do ćwiczeń.

Weź kartkę papieru i wypisz swoje skojarzenia dotyczące obfitości, pieniędzy, bogactwa i dostatku:

  • Czego nauczyłeś się na temat pieniędzy?
  • Czego nauczyłeś się na temat bogatych ludzi?
  • Jak niedostatek był zakotwiczony u Twoich rodziców?
  • Jak o pieniądzach lub bogaczach mówili i myśleli Twoi rodzice lub ci, którzy Ciebie wychowywali?

Sprawdź testem ciała, które z wypisanych memów zakotwiczyły się w Twojej podświadomości. Następnie wykonaj Dwupunkt, uwalniając się od niekorzystnych przekonań w temacie pieniędzy. Jeśli okaże się, że dany wzorzec nie puścił, wykonaj czytanie biopola, aby znaleźć jego źródło.

Aby otworzyć się na przyjmowanie obfitości, co rano, po wstaniu z łóżka, podziękuj za to, co w ciągu dnia się zdarzy lub powinno się zdarzyć. Podziękuj za swoje zdrowie, za swoją naturę, talenty, za sukces itd. w sposób, jakby to wszystko było już rzeczywistością.
Z kolei przed snem podziękuj za wszystkie sytuacje dnia, wielkie i małe, za te piękne i te “denerwujące”.

Z miłością,
Grażyna A. Adamska

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.