fbpx

Radionika w Polu Matrycy

Radionika to dziedzina, która dała początek m.in. biorezonansowi. 

Richard Bartlett korzysta z wibracji tej najstarszej “uzdrawiającej” modalności poprzez pole informacyjne. Możesz integrować karty i wartości radioniczne w Polu Matrycy Energetycznej.


Czym jest radionika?
Najogólniej można rzec, że zajmuje się dokładnie tym samym, czym zajmuje się medycyna chińska oparta na czakrach, meridianach i tzw. sile życiowej chi.  Jednak w radionice nie mówi się o tajemniczej sile życiowej, tylko o prądzie elektrycznym niskiej częstotliwości. 

Radionika wykorzystuje fakt, że wszystko co istnieje, także człowiek, zbudowane jest z węzłów fal różnych częstotliwości. Ludzki organizm dokładnie wie,  co jest dla niego najlepsze, a wszelkie urządzenia radioniczne są jedynie “wzmacniaczami” bądź  “wygaszaczami” odpowiednich częstotliwości. O harmoniczności czy też braku harmonii decyduje wyłącznie organizm ludzki.
Radionika została odkryta w San Francisco przez dr Alberta Abramsa (1863 – 1924).
Jednym z podstawowych twierdzeń Abramsa jest to, że wszystko, co istnieje, ma niepowtarzalny podpis wibracyjny. Podpisy te są reprezentowane w Radionice przez różne systemy kodów.  Najczęstszymi są Zakresy, które są prostymi numerycznymi deskryptorami. Malcolm Rae wprowadził system magneto-geometryczny, który opisuje podpisy wibracyjne pod względem ich stosunku do kąta pola magnetycznego Ziemi. Pozostałe systemy to: alfanumeryczny, który korzysta z liter, cyfr, kolorów oraz Dynamiczny Eter – system kodowania, który wykorzystuje kształty, ich dokładne rozmiary w precyzyjnych relacjach  do siebie.
Kody są stosowane zarówno w badaniach, jak i leczeniu.
Obejmują szeroki zakres m.in. całą anatomię i fizjologię człowieka.
Wielu praktyków – radioników – pracuje zdalnie ze swoimi pacjentami, którzy mogą znajdować  się  w dowolnym miejscu na świecie. Pacjent dostarcza małą próbkę włosów i opisuje swoje objawy. Z tego lekarz jest w stanie zbudować analizę, co z kolei prowadzi do procedur leczenia. Samo leczenie jest zazwyczaj zdalne.

więcej: http://www.nicko500.co.uk/Radionics_What_Is.htma

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.