fbpx

Rosyjska Medycyna Informacyjna – O. Hausermann, K. Becker

Zainteresowanie metodami kwantowymi zaprowadziło mnie do książki “Rosyjskiej medycyny informacyjnej” Olgi Hausermann i Klausa Beckera. Przyznam, że lektura wniosła dużo nowych możliwości w zabawie w polu kwantowym, a jednocześnie pozwoliła poszerzyć nieco spojrzenie na praktykę metod pracy z energią.

Pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę to sposób formułowania celu/tematu.
Autorzy proponują, aby zaznaczyć konkretnie, iż zmiany zajdą nie tylko dla mnie, ale również dla ludzkości, Ziemi, Stwórcy, Wszechświata.
Podkreślają, że każda zmiana we mnie prowadzi do zmian we Wszechświecie, co jest oczywiste, jednak rosyjska medycyna informacyjna uważa, że warto zaznaczyć tę intencję formułując temat.
Kolejną istotną rzeczą jest utrwalenie zmian zaraz po wykonaniu sesji.
Tutaj autorzy proponują regułkę:
Utrwalam wyniki mojego sterowania na wszystkich poziomach, w zgodzie z boskim porządkiem.
Taka jest moja wola.
Dziękuję.

Przypomina mi to metodę Theta Healing, gdzie potwierdzam swoją komendę i dziękuję za dokonanie się zmiany.W książce znajdziesz dziewięć podstawowych technik i ich praktyczne zastosowanie.
Ćwiczenia są ciekawe i zachęcam do zabawy.
Ja osobiście odłożyłam na bok symbolikę i sfery, na których bazuje rosyjska medycyna informacyjna, i bawiłam się korzystając z zasobów pola i mojej wyobraźni.

rosyjska-medycyna-informacyjna,big,588205

Rosyjska medycyna informacyjna traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy i umysłu.
Zakłada, że dzięki sile świadomości każdy z nas ma wpływ na swoje zdrowie, samopoczucie oraz wszystkie zdarzenia w swoim życiu.
Jej istotą jest podawanie rozregulowanemu organizmowi informacji, jak powinien prawidłowo funkcjonować.
W ten sposób można spowodować jego dostrojenie się do wzorcowych częstotliwości odpowiadających idealnemu stanowi zdrowia i pełnej sprawności.

Autorzy opisują łatwe do zastosowania ćwiczenia dotyczące koncentracji, które pozwolą Ci dowolnie sterować rzeczywistością i rozwijać świadomość.
Będziesz w stanie wejść w kontakt z każdym organem, komórką, a nawet własnym DNA i pozytywnie je zmieniać.
Twoje narządy słyszą Twoje myśli, słowa oraz uczucia i cały czas są gotowe zmieniać się wraz z nimi. Pamiętaj jednak, że wysyłana informacja może zarówno wyprowadzić Cię z równowagi jak też pozwolić Ci wyzdrowieć.
Są informacje, które wywołują chorobę i takie, które uzdrawiają.

Dzięki metodzie uzdrawiania zaprezentowanej w tej książce poznasz proste techniki, które umożliwią Ci regenerację organów, pełne uzdrowienie, odmłodzenie oraz dokonanie życiowych przełomów.
Specjalnie przygotowane przez Autorów ćwiczenia, obejmujące wizualizacje, medytacje, jasnowidzenie i wiele innych metod, z łatwością dokonasz zmian umysłu i ciała na poziomie kwantowym.

Odkryj nowoczesną drogę do zdrowia.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.