fbpx

Świadome podroże w niefizyczne światy – Bruce Moen

Dzisiaj zachęcam Ciebie do lektury książek Bruca Moena o światach niefizycznych.
W prawdzie skupiam się tutaj na jednej z nich, na podręczniku praktycznego podróżowania po światach niefizycznych, jednak każda z pozycji tego autora będzie dla Ciebie niezwykąłą podróżą.

~~W poszukiwaniu prawdy o światach niefizycznych~~

Gdzie przebywałeś zanim się urodziłeś?
Co jest celem Twojego Życia?
Gdzie się udasz po swojej śmierci?

Od zarania dziejów nasza cywilizacja poszukuje odpowiedzi na te pytania.
Wiedza o Światach Niefizycznych, to klucz do zrozumienia.
Wielkie religie od zawsze utrzymywały, iż znają prawdę o tajemnicy naszego życia pozagrobowego. Jeśli tak jest faktycznie, co jest przyczyną konfliktu pomiędzy “prawdami” tych wszystkich religii? Współczesna nauka również nie jest w stanie rozwikłać tej zagadki, szczególnie odkąd utrzymuje, że nie można udowodnić istnienia zaświatów.
Dziś, po wielu wiekach poszukiwań, zagadka ta wciąż pozostaje nie odkryta.

Podręcznik Wiedzy o Obszarach Niefizycznych nie stanowi próby wyjaśnienia tajemnicy zaświatów. Zawiera on raczej prosty system pojęć, technik i ćwiczeń, których Bruce Moen naucza od 1998 roku podczas swoich warsztatów prowadzonych miedzy innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Azji i w Europie.
Tysiące osób znakomicie opanowało ten materiał, aby móc samodzielnie rozwiązać zagadkę naszego istnienia.
Nie musisz już przyjmować niczyjej prawdy na temat niefizycznych światów. Możesz teraz nauczyć się badać te obszary na własną rękę, poprzez własne, bezpośrednie doświadczenie.
Wyobraź sobie jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, jeśli wiedziałbyś ponad wszelkie wątpliwości, że Obszary Niefizyczne naprawdę istnieją i że jesteś wieczną istotą, istotą, która nigdy nie umrze.

d0c259345a8b4550273b6cb85aa658b4

Dzięki swoim badaniom udowodniłem sobie ponad wszelkie wątpliwości, że istniejemy długo przed naszymi narodzinami i po naszej fizycznej śmierci. Odkąd tylko moje życie zaczęło się zmieniać dzięki tej wiedzy, moim marzeniem stało się podzielić się nią z taką liczbą osób, jak to tylko możliwe. Ta książka to ostatnie i najpełniejsze wypełnienie się mojego pragnienia.moen_bruce

Wszystko, co zawiera ten podręcznik zostało przetestowane i udowodnione podczas dwudniowych warsztatów, których nauczam na całym świecie od 1998 roku. Przez te wszystkie lata warsztaty bardzo się rozwinęły. Niektóry z pojęć, technik i ćwiczeń zostały usunięte z programu zajęć, ze względu na to, że warsztaty trwają tylko dwa dni, co pozwala na nauczanie jedynie podstaw mojej techniki. W podręczniku mogłem jednak umieścić wszystko to, czego kiedykolwiek uczyłem podczas warsztatów.

Nie musisz już polegać na niczyich prawdach dotyczących Tamtej strony. Dzięki tej książce możesz nauczyć się jak dojść do Prawdy poprzez Twoje własne, bezpośrednie doświadczenie. ~~ Bruce Moen

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.