fbpx

Theta Healing, choroby i zaburzenia – Vianna Stibal

Dzisiaj przedstawiam doskonały przewodnik po uwalnianiu chorób z perspektywy intuicyjnej – Theta Healing – choroby i zaburzenia, Vianny Stibal.
Bardzo często korzystam z tej pozycji, aby sprawdzić podłoże mentalne i emocjonalne powstałej choroby.
Książka ta jest idealnym narzędziem odniesienia dla tych, którzy już znają technikę Theta Healing, i pragną pogłębić swoja wiedzę, sięgając do korzeni systemów przekonań, które wywołują choroby i zaburzenia w ciele.
Książka zawiera intuicyjne wglądy, remedia i suplementy, które Vianna odkryła jako skuteczne w odniesieniu do konkretnych schorzeń i zaburzeń, bazując na własnym doświadczeniu podczas ponad 47.000 sesji z klientami.
Dla łatwego poruszania się, książka ta została ułożona w porządku alfabetycznym i zawiera szeroką i zróżnicowaną listę schorzeń oraz wskazuje drogę ku rewolucyjnej ścieżce uzdrawiania.

Dzięki rosnącej ilości naukowych dowodów, że toksyczne emocje mogą przyczyniać się do powstawania chorób i zwiększonej świadomości, że emocje, uczucia i moc myśli mają bezpośredni wpływ na nasze fizyczne zdrowie, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że zmiana sposobu myślenia wpływającego na ich ciała może mieć wielką wartość w tworzeniu optymalnego stanu zdrowia.
Książka ta wnosi znaczący wkład w nowy paradygmat, który pojawił się w świecie uzdrawiania i może być osiągalnym cudem w twoim życiu.

1Vianna Stibal jest babcią, artystką i pisarką. Gdy tylko została nauczona, w jaki sposób uzyskać połączenie ze Stwórcą oraz współtworzyć i dokonywać zmian w unikalnym procesie zwanym metodą Theta Healing©, wiedziała, że musi się nią podzielić z tak dużą grupą ludzi, jak to tylko możliwe.
To właśnie miłość i uwielbienie dla Stwórcy i całej ludzkości pozwoliło jej na rozwój swoich zdolności i umożliwiło spojrzenie w ludzkie ciało oraz zostanie świadkiem wielu przypadków natychmiastowego uleczenia.

Jej encyklopedyczna wiedza o różnych układach naszego organizmu, głębokie zrozumienie ludzkiej duszy oraz własne doświadczenie i wiedza otrzymana od Stwórcy czyni z Vianny doskonałego praktyka tej zadziwiającej metody.
Vianna odnosiła wiele sukcesów pracując m.in. nad takimi wyzwaniami, jak żółtaczka typu C, wirus Epsteina-Barr, AIDS, opryszczka, guzy i wszelkiego rodzaju zmiany nowotworowe oraz szeregiem innych dolegliwości i chorób, w tym wad genetycznych.


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.