fbpx

Theta Healing – Vianna Stibal

“Theta Healing, Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią”, Vianny Stibal to obowiązkowa lektura dla osób, które pragną pracować z energią uzdrawiania w stanie theta.

Stan Theta to stan głębokiej relaksacji.
W stanie tym znajdujemy się podczas hipnozy i snu.
Fale mózgowe w paśmie Theta zwalniają do częstotliwości 4-7 Hz.
Mędrcy godzinami medytują, aby osiągnąć ten stan, w którym to mogą uzyskać absolutny spokój.
Fale mózgowe Theta mogą zostać odczytane jako nasza podświadomość; stoją one na straży tej części naszego umysłu, która położona jest pomiędzy świadomością i podświadomością.
W nich znajdują się wspomnienia i doznania.
Od nich też zależy nasze nastawienie, schematy poglądów i zachowanie.
Są zawsze kreatywne, dają inspirację oraz odczucie podobne do przeżycia duchowego.
Wierzymy, że stan ten umożliwia nam działanie na poziomie podświadomości.
Jest to pierwszy poziom fazy snu.
To ten stan osiągamy, kiedy stajemy na szczycie góry dając się całkowicie pochłonąć otoczeniu.
W tym momencie doświadczamy „wiedzy”. że Bóg jest prawdziwy, po prostu wiemy, że Bóg jest. Wchodząc w stan Theta i wzywając Stwórcę łączymy się ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest/Źródłem/Bogiem/Wszechświatem i możemy natychmiast uleczyć daną osobę.

W metodzie Theta Healing©, kiedy wyobrażamy sobie, że wznosimy się przez czakrę korony na naszej głowie, elektroencefalogram zapisze, że nasz mózg wciąż pracuje w stanie Alfa.
Jednak jeśli nasza świadomość zostanie wysłana przez czakrę korony z nastawieniem, że ma wznieść się i szukać Boga, elektroencefalograf odnotuje, że umysł automatycznie przestawia się na czysty stan Theta.
Co mieli na myśli starożytni mówiąc „Wnieś się i szukaj Boga.”?
Jeśli wyobrazisz sobie, że podnosisz świadomość ponad swoją głowę przez czakrę koronną, a następnie wznosisz się i szukasz Boga, twoje fale mózgowe natychmiast przestawiają się w stan Theta.

Z Theta Healing© pracuje się opierając się na teście ciała/mięśniowym, jako podstawy zakodowanych blokujących przekonań w podświadomości.

Gdy w 1995 roku u Vianny Stibal, mamy trójki małych dzieci, zdiagnozowano raka, który w szybkim tempie niszczył jej kość udową, kobieta pg12 próbowała wszystkiego – począwszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skończywszy – aby wyjść z choroby. Jednak każda z tych metod zawiodła.
Wtedy postanowiła wypróbować prostą technikę, którą stosowała w trakcie mediumicznych odczytów.
Zafascynowana tym, że była w stanie natychmiastowo siebie uzdrowić, Vianna włączyła tę technikę do swoich sesji z klientami i okazało się, że jeden po drugim zostają oni uzdrowieni.

Vianna uzdrowiła tysiące osób, a swojej metody uczy na warsztatach od ponad 10 lat. Teraz i Ty możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która porusza wszystko na tym świecie.

 

1Vianna Stibal jest babcią, artystką i pisarką. Gdy tylko została nauczona, w jaki sposób uzyskać połączenie ze Stwórcą oraz współtworzyć i dokonywać zmian w unikalnym procesie zwanym metodą Theta Healing©, wiedziała, że musi się nią podzielić z tak dużą grupą ludzi, jak to tylko możliwe.
To właśnie miłość i uwielbienie dla Stwórcy i całej ludzkości pozwoliło jej na rozwój swoich zdolności i umożliwiło spojrzenie w ludzkie ciało oraz zostanie świadkiem wielu przypadków natychmiastowego uleczenia.

Jej encyklopedyczna wiedza o różnych układach naszego organizmu, głębokie zrozumienie ludzkiej duszy oraz własne doświadczenie i wiedza otrzymana od Stwórcy czyni z Vianny doskonałego praktyka tej zadziwiającej metody.
Vianna odnosiła wiele sukcesów pracując m.in. nad takimi wyzwaniami, jak żółtaczka typu C, wirus Epsteina-Barr, AIDS, opryszczka, guzy i wszelkiego rodzaju zmiany nowotworowe oraz szeregiem innych dolegliwości i chorób, w tym wad genetycznych.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.