fbpx

Twoje ciało mówi: Pokochaj siebie – L. Bourbeau

Książka Lisy Bourbeau “Twoje ciało mówi: Pokochaj siebie” towarzyszy mi od wielu lat w badaniu własnego ciała poprzez jego emocjonalne i mentalne odpowiedniki w psychice.
Obok Vianny Stibal “Theta Healing – choroby i zaburzenia” jest to pozycja, do której często sięgam, gdy pojawiają się dolegliwości, których źródła nie dostrzegam.
Polecam każdemu, kto poszukuje wewnętrznego kontaktu z własnym ciałem.

Lise Bourbeau od dwudziestu lat specjalizuje się w metafizyce.
Podczas prowadzonych przez siebie szkoleń, od roku 1982 pracowała bezpośrednio z ponad 15000 osób.
Wielu z nich pomogła znaleźć przyczyny chorób i dolegliwości, sprawdzając przy tym podstawy swej teorii i widząc stopniowe powracanie do zdrowia podopiecznych.
Jest przekonana, że większość dolegliwości fizycznych odzwierciedla problemy na poziomie emocjonalnym i mentalnym, ale nie są one w pełni uświadomione.
W ten sposób organizm daje nam znać, byśmy powrócili na drogę miłości i harmonii.
Metafizyka, która jest zdolnością do wzniesienia się ponad fizyczność, nie rości sobie praw do zastąpienia medycyny tradycyjnej, wydaje się jednak niezbędnym uzupełnieniem terapii, gdyż leczenie wyłącznie tego, co fizyczne, może być rozwiązaniem na krótki czas.
Książka jest rezultatem poszukiwań i obserwacji poczynionych w ciągu piętnastu lat.

 

 

Lise Bourbeau to autorka ponad 14 książek, w tym bestsellera „Wsłuchaj się w swoje ciało” (Wydawnictwo Kos, Katowice) założycielka jednej z największych szkół rozwoju osobistego w Kanadzie, których filie działają od kilkunastu lat w ponad dwudziestu krajach świata.

 

 

 


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)