fbpx

Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń – S. A. Taylor

“Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń” Sandry A. Taylor to genialna książka o uzdrawianiu kodów z przeszłości. 
Znajdziesz tutaj medytacje i afirmacje, jak uwolnić się od przywiązań i ciągnących się z przeszłych żyć zobowiązań.
Autorka opisuje przykłady swoich klientów jednocześnie podając metody uwalniające i zmieniające teraźniejszość. 
Do książki dołączona jest też płyta z wprowadzeniem w hipnozę regresyjną, gdzie samodzielnie możesz dokonać zmiany kodów przeszłości i uzdrowić swoje obecne życie.

pg21

Głęboko w twoim życiu leży wyjątkowy kod emocji i informacji, który może kierować dziś twoim przeznaczeniem.
Ale z łatwością możesz dowiedzieć się, które karmiczne doświadczenia wpływają teraz na ciebie i zmienić ich scenariusz, aby stworzyć potężne uzdrowienie i osobistą zmianę.

Gdy to zrobisz, będziesz w stanie:

  •   Uwolnić nieznane przeszkody, które blokowały twoją drogę
  •   Uzdrowić karmiczne związki i przyciągnąć nową miłość
  •   Wyczyścić negatywne wzorce i otworzyć swoje życie na większy sukces

To twoja szansa, by złamać kod karmy.
Gdy oczyścisz te ukryte informacje, będziesz mógł zaprogramować jaśniejszą przyszłość i zmienić swoje życie na zawsze! ~ Sandra A Taylor

O książce wypowiada się Gregg Braden, bestsellerowy wg New York Times’a autor książek Boska Matryca i Czas Fraktalny:
“W przykuwającej uwadze podróży przez studia przypadku i swoje własne odkrycia demonstruje ona, jak wszystko, począwszy od uzdrawiania naszych ciał do sukcesów w związkach, często połączone jest z doświadczeniami z przeszłości.
Jeśli jej idee są słuszne, katapultują nas o całe lata poza konwencjonalne wyjaśnienia pozornie niemających znaczenia wydarzeń z naszego życia.
Czy jesteś artystą, czy inżynierem, ta książka jest o tobie, twoim świecie i każdym związku, jakiego w życiu doświadczysz.”

sandra-anne-taylor-headshotSandra Anne Taylor jest według New York Times bestsellerową autorką książek: “Fizyka Sukcesu” i “Truth, Triumph AND Transformation”.
Podczas 25 lat prywatnej praktyki psychologicznej często wykorzystywała regresję jako narzędzie w terapii lęku, depresji i związków – prowadzi na całym świecie wykłady o zmieniających życie mocach osobistej energii i tworzenia świadomości.
Jej obecna praktyka doradcza obejmuje odczyty energetyczne przeszłych żyć, kognitywną restrukturyzację oraz zmiany świadomości w celu osiągnięcia osobistego wzmocnienia, szczęścia i sukcesu. 
Jej program “Quantum Life Coaching” oferuje potężne techniki zmiany świadomości, uzdrawia niechciane wzorce i łączy ducha, umysł i objawienie.
Jej wielowymiarowe podejście wnosi do nauki o uzdrawianiu całego życia i rozwoju osobistym wyjątkową jasność i praktyczność.
Sandra wystąpiła w kilku filmach, łącznie z “Beyond Belief AND The Truth”.
Udzielała wywiadów w radio i telewizji na całym świecie oraz w wielu międzynarodowych magazynach, jak Cosmopolitan, Woman’s World, Family Circle, Redbook i Success , a także New Idea w Australii.
Jej książki dostępne są w 25 językach w tuzinach krajów na całym świecie.
Popularny program radiowy Sandry, Living Your Quantum Success, można usłyszeć w poniedziałki w HayHouseRadio.com®.


Książka jest dostępna w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)