fbpx

Uzdrawiania metodą dwupunktową – M. I. George

W inspirującej biblioteczce przedstawiałam już książkę Metoda Dwupunktowa dla każdego, George Mircea Ignisan, nadszedł czas na kolejną pozycję tego autora – Uzdrawianie metodą dwupunktową.
Jest to książka z praktycznymi ćwiczeniami, która bardzo szczegółowo przedstawia cały proces transformacji matrycy energetycznej.
Polecam każdemu, kto pragnie poszerzać swoją wiedzę w temacie Dwupunktu.


W tej książce znajdziesz kompletny system, za pomocą którego będziesz mógł całkowicie przetransformować i kreować swoją rzeczywistość.
Wykorzystując metodę dwupunktową, odkrytą przez Richarda Bartletta, nie tylko zdołasz zmienić swoje przekonania czy poprawić zdrowie, ale również wpłyniesz na wszystko, co Cię otacza.
Matryca energetyczna to pole, w którym znajduje się ogół tego, co istnieje.
Jest ona zbudowana z energii i wszystko jest w niej ze sobą powiązane.
Łączy w sobie doświadczenia, myśli, uczucia, przekonania, decyzje czy obiekty.
Również przeszłość, teraźniejszość i przyszłość egzystują w matrycy równolegle.
Znajdują się tam wszystkie przeżyte momenty oraz wszelkie możliwości, które mogłyby być przez Ciebie wybrane.
Autor opisuje sposoby transformacji matrycy oparte na wykorzystaniu metody dwupunktowej. Polega ona na łączeniu dwóch punktów na ciele lub w polu energetycznym, aby za pomocą intencji i świadomości osiągnąć dowolną zmianę.
Dzięki szczegółowym opisom i ilustracjom z łatwością przeprowadzisz test dwupunktowy, który oceni siłę Twojego oddziaływania i zrozumiesz istotę uzdrawiania rzeczywistości.
Poznasz też inne metody transformacji matrycy, aby zapewnić sobie to, co uważasz za najlepsze. Nauczysz się techniki sercowo–świadomościowej, która służy zmianie wewnętrznej i zewnętrznej rzeczywistości.
W tej książce znajdziesz także wiele przykładów i ćwiczeń, które ułatwią Ci lepsze zrozumienie i codzienne zastosowanie prezentowanych metod.
Dwa punkty do osiągnięcia celu.

Mircea Ighisan George to niemiecki trener rozwoju osobistego, autor książek, twórca metody dwupunktowej.

 

 


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.