fbpx

Wędrówka dusz – dr Michael Newton

Jedną z pozycji, która wywołała rewolucje w moim rozwoju osobistym jest “Wędrówka dusz” dr Michaela Newtona. Książka stanowi studium życia pomiędzy wcieleniami.
Michael Newton, znawca doradztwa personalnego, hipnoterapeuta, za pomocą opracowanej przez siebie hipnozy odkrywa wspomnienia pacjentów o ich życiu po śmierci.

Dr Newton dzięki opracowanej przez siebie metodzie spisał dwadzieścia dziewięć wspomnień osób, które opowiedziały o tym, co działo się z ich duszą pomiędzy kolejnymi wcieleniami.
Dzięki temu wiemy, jak wygląda przejście na drugą stronę i miejsce, gdzie przebywają dusze.
Ważne są także powody, dla których dusze chcą wrócić na Ziemię.
Dzięki poznaniu wędrówek dusz zrozumiesz cel swojego przebywania na Ziemi i powody, dlaczego w Twoim życiu mają miejsca określone wydarzenia.

wedrowka

W swojej książce Michael Newton odkrywa tajemnice dusz: funkcjonowanie ich świata, społeczność dusz i sposób, w jaki dusze wybierają swoją kolejną ziemską powłokę.

Dlaczego znaleźliśmy się na Ziemi?
Dokąd udamy się po śmierci?
Co się z nami stanie, kiedy tam dotrzemy?
Napisano wiele książek na temat poprzednich wcieleń, ale bardzo niewiele o nieprzerwanej egzystencji naszych dusz podczas oczekiwania na powtórne narodziny – do czasu ukazania się tej wstrząsającej i prowokującej książki.
Kiedy dr Michael Newton, dyplomowany hipnoterapeuta, zaczął cofać swoich pacjentów w czasie, aby wywołać w nich wspomnienia poprzednich wcieleń, przypadkowo dokonał odkrycia o ogromnym znaczeniu – mianowicie, że możliwe jest „wejrzenie” w świat ducha okiem umysłu osoby będącej w stanie hipnozy lub nadświadomości oraz, że badani znajdujący się w tym odmiennym stanie potrafi powiedzieć mu, co robiła ich dusza między wcieleniami na Ziemi.

Posłuchaj co mówi sam autor, o Życiu pomiędzy wcieleniami:

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.