fbpx

Wymień umysł na lepszy model – dr Joe Dispenza

Zacznę od video, które doskonale wyjaśnia działanie mózgu w tworzeniu przekonań. 
Dr Joe Dispenza w bardzo jasny i prosty sposób opowiada o funkcjonowaniu umysłu w połączeniu z energią i fizyka kwantową.
Polecam!

W Polsce są dostępne dwie książki Dispenzy.
Na początek zachęcam do zapoznania się z “Wymień umysł na lepszy model”
Pozycję, w której autor oprócz wyjaśnienia działania pracy mózgu bardzo przystępnie opisuję funkcje energii, fizyki kwantowej, a także podaje szereg ćwiczeń na zmianę starych nawyków.


Co determinuje Twoje życie?
Geny?
Wychowanie?
Przeżyte doświadczenia?
Odpowiedzi na to nurtujące pytanie znajdziesz w książce
“Wymień umysł na lepszy model” światowej sławy naukowca, dra Joe Dispenzy.

Poznasz jednocześnie przepis na nową, lepszą przyszłość!

Dr Joe Dispenza analizuje najnowsze odkrycia udowadniające jednoznacznie, że człowiek dysponuje mocą tworzenia rzeczywistości według własnego uznania.
Aby gruntownie odmienić swoje życie wystarczy przełamać nawyk bycia sobą i pokonać negatywne przyzwyczajenia. 
W książce znajdujemy narzędzia umożliwiające rozpoczęcie pracy nad dowolną sferą swojego JA i dokonanie kluczowych zmian we wszystkich aspektach życia.
Dzięki nim uda się nam odrzucić fałszywe przekonania i każde z nich zastępować ich pozytywnymi odpowiednikami. Subtelne zmiany w sposobie korzystania z mózgu stanowią kwantowy klucz do korzystnych zmian zachodzących w ciele, życiu i związkach.
Dr Dispenza opracował łatwe do wykorzystania techniki, dzięki którym każdy ma okazję eksperymentowania z własnym polem kwantowym, aby samodzielnie przekonać się, które zmiany najlepiej sprawdzają się w jego przypadku.
Autor prezentuje również czterotygodniowy program modyfikacji własnego umysłu na taki, który odpowiadałby  wymarzonej przyszłości jej posiadacza.
Znajdziemy tu także medytacje, które ułatwią wprowadzenie kluczowych zmian w życiu.
Lepszy mózg – lepsza przyszłość!


Autor, mówca, badacz i chiropraktyk łączy dziedziny fizyki kwantowej, neurobiologii, biochemii mózgu, biologii i genetyki, ukazuje czytelnikowi prawdziwe możliwości ludzkiego umysłu.

 

 


Książka jest dostępna w księgarni Czary Mary
(kliknij w okładkę)


 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.