fbpx

Znajdź swoją bratnią duszę z Theta Healingiem – Vianna Stibal

Dzisiaj w Inspirującej Biblioteczce prezentuję książkę Vianny Stibal “Znajdź swoją bratnią duszę z Theta Healingiem”.
Jest to bardzo lekko i przyjemnie napisany przewodnik, który pozwala zauważyć blokady w budowaniu relacji.
Autorka podaje cały szereg błędnych przekonań na temat miłości bratnich dusz, które mogą blokować Ciebie w tworzeniu głębokich relacji.
Jednocześnie podpowiada sposoby, jak się uwolnić od starych programów i w jaki sposób spojrzeć na swoją bratnią duszę oczami serca.

Jeżeli pragniesz raz na zawsze pożegnać się z niekorzystnymi przekonaniami i w pełni otworzyć się na miłość, to koniecznie zajrzyj do tej książki.
Pomoże Tobie uporządkować stare wzorce i programy na temat związku, relacji pomiędzy bratnimi duszami i postrzeganiu więzi, które powstają pomiędzy dwojgiem ludzi.


Wielu z nas przychodzi na ten świat wiedząc i czując, jak powinna wyglądać miłość drugiego człowieka, ale często nie wiemy, w jaki najlepszy sposób zrealizować to pragnienie.
Zawartość tej książki jest przeznaczona dla uduchowionych, romantycznych ludzi, którzy nie stracili wiary, że gdzieś istnieje ktoś z boskim zrozumieniem nas, i że dwoje ludzi może łączyć się w boskim planie służącym wyższemu celowi.
Książka ta odnowi Twoją wiarę w prawdziwą miłość i wyjaśni, jak, używając Theta Healingu, przyciągnąć do swojego życia najbardziej pasującą boska bratnią duszę.

 


Vianna Stibal
jest babcią, artystką i pisarką. Gdy tylko została nauczona, w jaki sposób uzyskać połączenie ze Stwórcą oraz współtworzyć i dokonywać zmian w unikalnym procesie zwanym metodą Theta Healing©, wiedziała, że musi się nią podzielić z tak dużą grupą ludzi, jak to tylko możliwe.
To właśnie miłość i uwielbienie dla Stwórcy i całej ludzkości pozwoliło jej na rozwój swoich zdolności i umożliwiło spojrzenie w ludzkie ciało oraz zostanie świadkiem wielu przypadków natychmiastowego uleczenia.

Jej encyklopedyczna wiedza o różnych układach naszego organizmu, głębokie zrozumienie ludzkiej duszy oraz własne doświadczenie i wiedza otrzymana od Stwórcy czyni z Vianny doskonałego praktyka tej zadziwiającej metody.
Vianna odnosiła wiele sukcesów pracując m.in. nad takimi wyzwaniami, jak żółtaczka typu C, wirus Epsteina-Barr, AIDS, opryszczka, guzy i wszelkiego rodzaju zmiany nowotworowe oraz szeregiem innych dolegliwości i chorób, w tym wad genetycznych.


Książka jest dostępna
w księgarni Czary Mary

(kliknij w okładkę)